İZMİR HABERLERİ

İzmirli içmimarlar yeni başkanını seçti

DHA
12.03.2018 - 15:17Son Güncelleme :

TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi 12. Olağan Genel Kurulu'nda Tülin Gazi yeni başkan seçildi. Seçimler sonucunda yeni yönetim de oluşturuldu.

DHA

 

İçmimarlık mesleğinin geliştirilmesini sağlayarak, üyelerinin mesleki hak ve onurlarının korunması, mesleki kural ve yöntemlere uyulması ile mesleki disiplinin oluşturulması konularında hizmet veren TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi'nin 12. Olağan Genel Kurul seçimleri tamamlandı. Oy birliği ile Tülin Gazi yeni başkan seçilirken, başkan yardımcısı Selin Erbilgiç Gürman, yazman Betül Sezgin, sayman ise Deniz Tezer oldu. Tülin Gazi, "Meslek birliğimizin bozulmasına fırsat vermeden tüm enerjimiz ile meslek haklarımızı almak için çabalayacağız. Yeni dönemde meslek ve meslektaş çıkarlarından yana olan çizgimizi hep birlikte sosyal ve kültürel başarılarla taçlandıracağız" dedi.

TMMOB İçmimarlar Odası 12. Dönem Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu;

"Özgür Ali Karaduman, Emrah Tezcan, Duygu Çınar Umdu. Yedek Üyeler; Yiğit Emre Gürman, İklime Polat Yalçıner, Oğuz Kral, Sema Çetin, Miray Beşkardeşler, Elza Gabbai, Zeynep Seda Güncü."

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden İzmirli içmimarlar yeni başkanını seçti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Mart 2018 tarihinde saat 15 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İzmirli içmimarlar yeni başkanını seçti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı