İzmir'e ikinci D&R

Hürriyet Haber
20.04.1998 - 00:00 | Son Güncelleme: 20.04.1998 - 00:01

Kitap, müzik, hobi-aksesuar ürünlerini tüketicilere çağdaş anlamda sunmayı amaçlayan D&R, Karşıyaka'dan sonra İzmir'deki ikinci mağazasını İzmir EGS PARK'ta açtı.

İzmir'in tanınmış simalarının katıldığı törende, kurdelayı D&R Music - Book Store Yönetim Kurulu Üyesi Bora Gemalmazoğlu ile Bornova D&R'nin yatırımcısı Engin Erbesler kesti. Erbesler, D&R Genel Müdürü Ümit Teoman'a plaket verdi, teşekkür etti. Sektörlerinde lider Doğan Medya Grubu ve Raks Grubu ortaklığıyla kurulan D&R, mağazalar zincirinin 6'ıncı halkası EGS PARK D&R, tüketicilerine, yabancı kitap, dergi ve müzik ürünlerinin yanısıra video, hobi, bilgisayar, multimedya, hediyelik, kırtasiye gibi başlıklar altında 77 bin çeşit ürün sunuyor.

HEDEF 30 MAĞAZA

D&R Genel Müdürü Ümit Teoman, 1998 sonuna kadar İzmir'deki D&R sayısının 4'e, Türkiye genelinde 30'a çıkarılacağını bildirirken ‘‘2000 yılında sayı 150 olacak’’ dedi. D&R'nin sadece satış noktası olmadığını kaydeden Teoman, ürün satışı ve hizmetteki ayrıcalığın yanısıra D&R'nin sanatçılar, yazarlar, konserler ve onlara ilgi duyanların buluşma mekanı olarak da kendisini göstereceğini belirtti.

NELER VAR ?

Haftanın her günü saat 10.00 ile 22.00 arasında açık olan D&R'de 77 bin çeşit ürün var. Ayrıca, yerli ve yabancı kitap ile yabancı dergiler, kaset ve CD'ler, yerli- yabancı video kaset, CD romlar, posterler, kırtasiye, hediyelik eşya, maket ve zeka oyunları, oyuncaklar, 5 bilgisayarlı İnternet Cafe, alınan ürünü inceleme olanağı veren Cafe ile müzik dinleme kuleleri bulunuyor.


Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı