Gündem Haberleri

  İzmir'deki patlamada yaralanan işçinin eli kesildi

  A.A
  04.10.2007 - 16:03 | Son Güncelleme:

  İzmir'in Buca ilçesinde önceki gün meydana gelen patlamaların ilkinde ağır yaralanan temizlik işçisinin parçalanan sağ eli kesildi.

  Şirinyer semtindeki alışveriş mağazası önünde bulunan torbayı çöp bidonuna atarken, bombanın patlaması sonucu ağır yaralanan temizlik işçisi Mustafa Özşevik'in tedavisi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde sürüyor.

  Yoğun bakım servisinde bulunan 52 yaşındaki Özşevik'in sağ elinin patlama nedeniyle büyük hasar gördüğü ve bu nedenle bileğinden kesildiği bildirildi.
  Evli ve 2 çocuk babası Özşevik'in sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

  Mustafa Özşevik'in oğlu Yusuf Özşevik (28),babasının elinin kesilmesine üzüldüklerini, ancak sağ olmasının daha önemli olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

  “Şu an en büyük sevincimiz babamın sağ olmasıdır. Sağ eli kesildi, ancak vücudunun başka yerinde önemli bir sorunu yok. Sağlık durumu her geçen gün iyiye gidiyor. Dün gece kendisiyle çok kısa görüştüm. Alışveriş merkezi önündeki torbayı çöpe attığı sırada bir anda patlama olduğunu ve sonrasını hatırlamadığını söyledi. Şu an tek düşüncemiz, babamın iyileşmesi.”

  Kocasının iyileşmesi için dua ettiğini belirten Zeliha Özşevik (50) ise “Doktorlar sağlık durumunun iyiye gittiğini söylüyorlar. İnşallah en kısa zamanda taburcu olur” dedi.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı