İZMİR HABERLERİ

İzmir'deki Mobilya Fuarı

AA / Gülçin Çavuşlar
26.02.2016 - 14:18Son Güncelleme :
İzmirdeki Mobilya Fuarı
AA / Gülçin Çavuşlar

İZMİR (AA) - İzmir'de 27'incisi gerçekleştirilen MODEKO 2016 Mobilya Fuarı'nda firmaların yeni iş bağlantıları gerçekleştirdikleri bildirildi.

İZFAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, Gaziemir Fuar İzmir'de gerçekleştirilen 27'nci İzmir Mobilya Fuarının firmalar için başarılı geçtiği belirtildi.

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Mobilyacılar Komitesi Başkanı Selim Dalgaç, fuarın İzmir'de yapılmasından memnuniyet duyduklarını dile getirerek, ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

Fuara firmasıyla ilk kez katılan Erdal Durmuş ise İzmir Mobilya Fuarı'nda Avrupa ve Amerika'dan sektör temsilcileriyle görüşme fırsatı bulduklarını belirterek, "Avrupa ve Amerika'da sektörün lideri, piyasanın yüzde 70'ini elinde bulunduran marka firmaların temsilcilerini standımızda ağırladık. İş bağlantılarımızı gerçekleştirdik. Bu bizim için bir hayaldi Fuar İzmir'de gerçeğe dönüştü. Bu yılı nasıl geçireceğimizi düşünürken firma olarak yeni yatırım hedefleri belirler olduk" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden İzmir'deki Mobilya Fuarı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 14 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İzmir'deki Mobilya Fuarı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı