« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İzmir'de hentbol günü

Hentbolda, bayanlar play-off final serisinin ikinci maçında İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Üsküdar Belediyesi, erkeklerde ise final eşleşmesinin ilk müsabakasında İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Beşiktaş yarın İzmir'de karşılaşacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kültürpark Celal Atik Spor Salonu'ndaki hentbol heyecanının ilkinde saat 17.00'de bayanlarda play-off final serisinin ikinci maçında İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Üsküdar Belediyesi karşılaşacak.

İlk maçta rakibini 26-25 yenen Üsküdar Belediyesi, yarınki maçı da kazanması durumunda 2010-2011 sezonunu şampiyon olarak tamamlayacak. Karşılaşmadan İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin galip ayrılması durumunda şampiyonu belirleyecek son maç 17 Mayıs Salı günü yine İzmir'de oynanacak.

ERKEKLERDE FİNAL SERİSİ BAŞLIYOR

Bu müsabakanın ardından saat 19.00'da İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Beşiktaş arasındaki final serisinin ilk maçı başlayacak.

İki galibiyet alan takımın sezonu şampiyon tamamlayacağı serinin ikinci karşılaşması ise 14 Mayıs Cumartesi günü saat 19.00'da BJK Süleyman Seba Spor Salonu'nda yapılacak.

Gerekirse son mücadele, 17 Mayıs Salı günü yine BJK Süleyman Seba Spor Salonu'nda saat 19.00'da oynanacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz