Ege Haberleri

EGE

  İzmir'de gergin gece

  Hürriyet Haber
  12.04.2016 - 15:20 | Son Güncelleme:

  İzmir'de CHP Genel Başkanı, İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik hazırlanan üzerinde "Ağzından çıkanı kulağı duymuyor. Küfür etme İzmir istemiyor" yazılı afişler çeşitli caddelerdeki duvarlara asıldı.

  CHP'li gençler ve yöneticiler, bir kamyon dolusu afiş toplarken, İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, İzmir Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü hakkında görevlerini yapmadıkları gerekçesiyle suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

  CHP'LİLER SABAHA KADAR AFİŞ TOPLADILAR

  İzmir'de dün gece, bu sabaha kadar cadde ve sokaklarına asılan afişleri CHP'li gençler, parti yöneticileri ve ilçe başkanları topladı.

  Afişlerin üzerinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kulaklarına mantar tıkanmış şekilde karikatürize edilerek altına 'Ağzından çıkanı kulağı duymuyor. Küfür etme İzmir istemiyor', 'Küfür etme istifa et. İzmir seni istemiyor' diye yazıldı.

   KOVALAMACA YAŞANDI

  Bu afişler, ayaklı panolara kondu, duvarlara yapıştırıldı. İzmir'de başta CHP'li gençler olmak üzere il başkanı, yöneticileri ve ilçe başkanları sabaha kadar 30 ilçede sokak sokak gezerek afşi topladı. Afişler özellikle Yeşildere, Üçyol'da yoğunlaştı. Afiş asanlar ile CHP'liler arasında adeta kovalamaca oldu.

  Etiketler: izmir , CHP , AK PARTİ
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı