Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Pegasus'tan Çeşme'ye, Kuşadası'na servis

18 Haziran 2012
Pegasus'tan Çeşme'ye, Kuşadası'na servis

Pegasus, Milas - Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Otogar'a, İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan Çeşme, Manisa ve Kuşadası bölgelerine otobüs seferleri düzenleyerek tatilcilerini ulaşımını kolaylaştırdı.


Pegesus Hava Yolları'nın sunduğu yeni hizmet ile yolcular Bodrum, İzmir Adnan Menderes ve Dalaman Havalimanları'ndan düzenlenen servisler ile şehir merkezine ulaşıyor.
Pegasus Hava Yolları, yurt içi ve yurt dışında farklı destinasyonlar ile uçuş ağını genişletirken, yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Pegasus'un yeni hizmeti ile yolcular, Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Otogar'a, İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan Çeşme, Manisa ve Kuşadası bölgelerine, Dalaman Havalimanı'ndan Göcek-Fethiye ve Marmaris bölgelerine karşılıklı gerçekleşen ücretli otobüs seferleri ile tatilleri sırasında rahatça ulaşımlarını sağlayabiliyor.
Pegasus yolcuları, Pegasus'un anlaşmalı taşıma temsilcisi Barışcan Turizm ile Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Otogar'a 10 TL; İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan Manisa ve Kuşadası bölgelerine 20 TL, Çeşme bölgesine 25 TL, Dalaman'daki anlaşmalı taşıma temsilcisi Denliler Turizm ile de Dalaman Havalimanı'ndan Göcek- Fethiye bölgesine 10 TL ve Marmaris bölgesine ise 15 TL ücret karşılığında ulaşabiliyor.
Sadece Pegasus yolcularına özel havalimanı servisleri, Bodrum Otogarı ve Manisa'da belirlenen noktalardan her uçuştan 2 saat önce, Kuşadası Otogar ve Çeşme'de ise belirlenen noktadan her uçuştan 2.5 saat önce hareket ediyor.
Pegasus servislerinden yararlanmak isteyenlerin Bodrum için; 0 541 950 4804 ve 0 252 559 00 69, İzmir için; 0 507 607 56 56 ve 0 507 607 56 57, Dalaman için; 0 532 130 29 91 ve 0 252 692 12 81 numaralı telefonları arayabilecekleri belirtildi.
hurriyetemlak.com - Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.