İZMİR HABERLERİ

İzmir Üniversiteli Hukukçulardan Ankara Çıkarması

IHA
25.02.2015 - 14:10Son Güncelleme :

İZMİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ VE SAĞLIK HUKUKU YÜKSEK LİSANS PROGRAMI ÖĞRENCİLERİ İLE AKADEMİSYENLER, ANKARA'YA GERÇEKLEŞTİRİLEN GEZİDE, YARGITAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI, YARGITAY, ANAYASA MAHKEMESİ VE TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

IHA

İzmir Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Sağlık Hukuku Yüksek Lisans Programı öğrencileri ile akademisyenler, Ankara’ya gerçekleştirilen gezide, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Yargıtay, Anayasa Mahkemesi ve Türkiye Barolar Birliği’ni ziyaret etti.
İzmir Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile Sağlık Hukuku Yüksek Lisans Programı öğrencileri, Ankara’ya düzenlenen gezide önemli ziyaretler yaptı. Yrd. Doç. Dr. Özen İnci, Öğr. Gör. Sevinç Arslan Hızal, Arş. Gör. Elif Er ve Arş. Gör. Meriç Karagözler eşlik ettiği ziyarette öğrenciler, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Yargıtay, Anayasa Mahkemesi ve Türkiye Barolar Birliği’ni gezdi. Kurumların işleyişi, görev ve yetkileri, uygulamadaki sorunlar hakkında bilgi edinen öğrenciler, ayrıca çalışma alanları olan Sağlık Hukukuna ilişkin bilgi edinme fırsatı da buldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden İzmir Üniversiteli Hukukçulardan Ankara Çıkarması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 14 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İzmir Üniversiteli Hukukçulardan Ankara Çıkarması haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
24 Kasım 2017, Cuma
 • İmsak
  06:14
 • Guneş
  07:56
 • Öğle
  13:09
 • İkindi
  15:45
 • Akşam
  18:02
 • Yatsı
  19:32
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı