İZMİR HABERLERİ

İzmir Kent Konseyleri Birliği Dönem Sözcüsü Hamit Mumcu Oldu

DHA
31.03.2017 - 14:53Son Güncelleme :
DHA

İzmir Kent Konseyleri Birliği dönem sözcülüğü seçimi Buca Kent Konseyin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Yapılan seçimde Konak Kent Konseyi Başkanı Hamit Mumcu Dönem sözcülüğüne, Narlıdere Kent Konseyi Başkanı Mükerrem Demir Birliğin Genel Sekreterliğine seçildi. Yönetim Kurulu ise; Karşıyaka Kent Konseyi, Urla Kent Konseyi, Buca Kent Konseyi, İzmir Kent Konseyi, Gaziemir Kent Konseyleri başkanlarından oluştu. Seçim sonrası bir açıklama yapan yeni dönem sözcüsü Hamit Mumcu, şunları söyledi:

“Beni bu göreve layık gören tüm Konsey Başkanları ve Genel sekreterlerine öncelikle teşekkür ediyorum. İzmir Kent Konseylerin Birliği’nin daha etkin ve verimli çalışması için önceki Başkanlarımızın tecrübelerinden yararlanarak ve diğer kent konseyleri ile birlikte ortak aklı ve bilgi paylaşımını sağlayarak Kent Konseylerimizi tüm ilçelerimizde daha görünür hale getireceğiz."

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden İzmir Kent Konseyleri Birliği Dönem Sözcüsü Hamit Mumcu Oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 14 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İzmir Kent Konseyleri Birliği Dönem Sözcüsü Hamit Mumcu Oldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı