Ege Haberleri

EGE

  Izmir’in enerji gücüne hizmet

  Hürriyet Haber
  28 Ekim 2008 - 00:00Son Güncelleme : 27 Ekim 2008 - 20:31

  Enerji üreten tesisler, fabrikalar, doğal gaz ve buhar-ısı sistemlerinde profesyonel hizmet veren En-Er, yeni bir kimlikle yeni adresine taşındı.

  BKG Water Solutions A.Ş. Su Şartlandırma Kimyasalları Ege Bölge Bayiliği’ni yürüten EN-ER AŞ, yeni kimliği ile Işıkkent’te faaliyetini sürdürüyor. Konak Belediye Başkanı Muzaffer Tunçağ, Rottem/BKG Genel Müdürü Ömer Karpuzoğlu ve EN-ER Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Erkilet’in yeni binasını açtığı şirket, 17 yıl Henkel’in bölge bayiliğini yürüttü.

  Bölge bayiliği

  Bu yılın Ocak ayında Henkel’in dünya çapında su şartlandırma kimyasalları bölümünü BKG Water Solutions’a satması sonucunda firma, BKG Water Solutions Ege Bölge Bayiliği’ni üstlendi.

  Şirketin çalışma alanları "Gıda Endüstrisi, Tekstil Endüstrisi, Enerji Santralleri, Çelik Endüstrisi, Kimya Endüstrisi, Petrokimya Endüstrisi ve Rafineriler, İçme Suyu Sistemleri, Atık Su Arıtma Sistemleri, Medran Sistemleri".

  Anahtar teslimi

  Şirket, şartlandırma kimyasalları yanında uluslararası kalite standartları çerçevesinde ve rekabet koşullarında; enerji üreten tesisler, fabrikalar, doğal gaz ve buhar-ısı sistemlerinde proje anahtar teslimi tesis hizmetleri konusunda profesyonel hizmet veriyor. Şirketin müşterilerine BKG Water Solutions kimyasallarının güvencesinin yanısıra, şartlandırmanın başlangıcından bitimine kadar yoğun teknik servis desteği sağladığı da belirtildi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı