Ege Haberleri

EGE

  İzmir’e ‘Turizm Oscarı’ için herkes oy versin

  Hürriyet Haber
  29.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İZMİR Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, turizm sektöründe dünya çapında öneme sahip “Dünya Turizm Ödülleri”nde, İzmir’in “Avrupa’nın Lider Kruvaziyer Destinasyonu” kategorisinde aday gösterildiğini açıkladı.

  Turizm sektörünün dünya çapındaki firmaları ve duayen işadamlarının jüride yer aldığı yarışmanın, “Dünya Turizm Oscarları” olarak nitelendirildiğini, son derece önemli ve prestijli olduğunu söyleyen Demirtaş, “İzmir’e, Avrupa’nın Lider Kruvaziyer Destinasyonu Kategorisi’nden Dünya Turizm Oscar Ödülü’nü kazandırabilmek için, İngiltere’de bulunan Dünya Turizm Oscarları komitesine yaptığımız başvuru, sektör duayenleri tarafından kabul edildi” diye konuştu.
  5 Ağustos’a kadar
  Yarışmanın değerlendirilmesinde jüri oylamasının yanı sıra halk oylamasının da önemli bir etken olduğunu ifade eden Demirtaş, “160 farklı ülkeden turizm sektörünün duayenlerinin yer aldığı konseyin yaptığı değerlendirmenin yanı sıra, http://www.worldtravelawards.com/vote adresine yapılacak genel oylama da dikkate alınıyor. Bu nedenle tüm İzmirlileri,
  kentimize oy vermeye davet ediyoruz” dedi. Demirtaş, halk oylamasının başladığını ve 5 Ağustos’a kadar devam edeceğini açıkladı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı