Ege Haberleri

EGE

  İzmir’de "Benim Efsane Harley’im" Yarışmasının Yarı Final Heyecanı!

  Hürriyet Haber
  03 Eylül 2015 - 15:31Son Güncelleme : 03 Eylül 2015 - 15:31

  Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson tarafından ulusal çapta düzenlenen ”Benim Efsane Harley’im’’ Yarışmasın’da İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da gerçekleştirilecek yarı finallerin heyecanı yaşanıyor.

  5 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek yarı finallerin İzmir bacağı ise İzmir Harley-Davidson bayisi tarafından Alsancak- Birinci Kordon’da bulunan Harley-Davidson İzmir’de gerçekleştirilecek. İzmir’de düzenlenecek etkinlikte, dört kategoride yarışarak finale katılma şansı yakalayacak finalistler, kişiselleştirdikleri ve kendi imzalarını taşıyan birbirinden orijinal Harley-Davidson modelleri ile diğer motosiklet tutkunlarıyla birlikte ulusal final heyecanını yaşayacak. Harley-Davidson tarafından Türkiye’de bu yıl ikincisi düzenlenen “Benim Harley’im’’ yarışmasında Harley-Davidson tutkunları yarı finallerde yaratıcılıklarını ispat ediyor.

  Bir ödül de izleyicilerden...

  Üç kategorinin yanı sıra final etkinliğine katılacak motosiklet tutkunları, finalistleri oylayarak “İzleyici Özel Ödülü”nün sahibi olacak Harley-Davidson’ı belirleyecek.

  Harley-Davidson tutkunları İzmir’de karşı karşıya geliyor

  Tüm Türkiye’den Harley-Davidson sahiplerinin kişiselleştirerek kendi tarzlarını yansıttıkları yarışmanın bölge yarı-finali 5 Eylül tarihinde Harley-Davidson® İzmir bayisi tarafından düzenlenecek. Jüri ve izleyicilerin belirleyeceği yarışmacılar 3 Ekim tarihinde İstanbul’da düzenlenecek ulusal finalde diğer lokal finalistler ile karşı karşıya gelecek. Motosiklet severlerin tutkuyla bağlı olduğu Harley-Davidson, motosiklet tutkunlarına karakterlerini yansıtan ve kendi imzalarını taşıyan modelleri yaratma imkanı veriyor. Harley-Davidson‘nın sınırsız modifiye seçeneği sayesinde motosiklet tutkunları, sıradanlıktan sıyrılıp kendilerine özel eşsiz modellerini yaratabiliyor. Birçok Harley-Davidson orijinal parça ve aksesuar seçeneği ile Harley severler motosikletlerini 10000’den fazla farklı şekilde modifiye edip ruhlarındaki tutkuyu ve hayal güçlerini bütün dünyaya gösterebiliyorlar.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı