« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İzmir BB Başkanı'na ziyaret

İzmir'in 2014 Avrupa Veteranlar Atletizm Şampiyonası adaylığına ilişkin olarak, İzmir Masterler Atletizm Kulübü Derneği Başkanı Yavuz Tunç ve yönetim kurulu üyeleri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret etti.

A.A
SON GÜNCELLEME

Tunç ve yönetim kurulu üyeleri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'ndan, 2014'teki Avrupa Veteranlar Atletizm Şampiyonası'nın İzmir'de yapılabilmesi için destek istedi.

İzmir'in, Veteranlar Avrupa Atletizm Şampiyonası için İspanya'nın Zaragoza kentiyle birlikte aday olduğunu söyleyen Tunç, kentteki güçlü spor altyapısının en büyük avantajları olduğunu söyledi.

Tunç, Mart ayında Avrupa ülkeleri temsilcilerinden oluşan bir komisyonun İzmir'e gelerek, spor tesislerini incelediğini ve olumlu rapor verdiğini belirterek, “Önümüzdeki Temmuz ayında '17. Avrupa Veteranlar Atletizm Şampiyonası' Macaristan'da yapılacak. Biz de bu şampiyonaya katılarak, İzmir hakkında sunum gerçekleştireceğiz” dedi.
Aziz Kocaoğlu, dernek tarafından başvurusu gerçekleştirilen 2014 Avrupa Şampiyonası'nın İzmir'de yapılması için ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını söyledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler