İZMİR HABERLERİ

İzmir AK Parti Milletvekili Aday Adayı Faika Altunay:

IHA
25.02.2015 - 17:11Son Güncelleme :

İZMİR 2. BÖLGE AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FAİKA ALTUNAY, "AK KADROLARIN BİR NEFERİ OLARAK BU KUTSAL VE ASİL MÜCADELENİN İÇİNDE YER ALMAK İÇİN ADAY OLDUM" DEDİ.

IHA

İzmir 2. Bölge AK Parti Milletvekili aday adayı Faika Altunay, "AK kadroların bir neferi olarak bu kutsal ve asil mücadelenin içinde yer almak için aday oldum" dedi.
İzmir 2. Bölge AK Parti Milletvekili aday adayı ve AK Parti İzmir Sosyal İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Faika Altunay, basın toplantısı düzenledi. Toplantıda, neden aday olduğunu açıklayan Altunay, İzmir’in yarının şekillenmesinde etkili olmak için aday olduğunu aktardı. Altunay, "Yolu Hakka ve halka hizmet etmekten geçen insanların etkin konumlara geldiklerinde daha hayırlı işler başarabileceğine inanıyorum. Bu yolculuğun bir sorumluluk, bir kardeşlik hukuku gerektirdiğini biliyor, tüm teşkilatımızın, partimizin tüm kademelerinin hayır duasına sığınarak yola çıkıyorum" dedi.
Altunay, sözlerini şöyle devam ettirdi:
"Büyüyen ekonomisi, siyasi, kültürel ve tarihi güçlü bağları ile bölgesinin istikrar sembolü olan lider ülke Türkiye’mizin büyümesi ve İzmir’imizin de bu yürüyüşte öncü bir şehir olması için adayım.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden İzmir AK Parti Milletvekili Aday Adayı Faika Altunay: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 17 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İzmir AK Parti Milletvekili Aday Adayı Faika Altunay: haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

01 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  08:03
 • Öğle
  13:11
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:59
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı