Ege Haberleri

EGE

  İZELMAN örnek oldu

  İZMİR, (DHA
  08 Ekim 2011 - 00:00Son Güncelleme : 07 Ekim 2011 - 22:43

  İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İZELMAN A.Ş., İstanbul’da düzenlenen ve alanında dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Kongre Fuarı’na katılan tek belediye şirketi olarak dikkat çekti.

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca yetkilendirilen İZELMAN A.Ş. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nin (OSGB) açtığı standı ziyaret edenler arasında Bakanlık Müsteşar Yardımcısı Dr. Sıddık Topaloğlu, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Kasım Özer, İzmir Bölge Müdürü Mehmet Erol ve İş Teftiş Kurulu Başkanlığı İş Teftiş İzmir Grup Başkanı Hasan Hüseyin Kurt da yer aldı.

  İZELMAN A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Kırmızı, şirketlerinde kurulan OSGB’nin, öncelikle kurum bünyesindeki 5 bin 600 personele, daha sonra da Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin verilmesi, tek merkezden planlanması, örgütlenmesi, yönetilmesi, değerlendirilmesi ve denetlenmesi, güvenli ve sağlıklı çalışma koşullarının sağlanması, iş kazaları ve meslek hastalıklarının azaltılması ve önlenmesi amaçlarına yönelik çalışmalar yürüteceğini söyledi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı