İZMİR HABERLERİ

İZDSO'dan Beethoven gecesi

DHA
27.03.2017 - 11:40Son Güncelleme :
DHA

İZMİR Devlet Senfoni Orkestrası'nın (İZDSO) bu haftaki konserine Polonyalı Şef Wojciech Rodek ile Çinli keman sanatçısı Dan Zhu konuk olacak.
Her hafta ünlü şef ve solistleri İzmirli sanatseverlerle buluşturan İzmir Devlet Senfoni Orkestrası'nın bu haftaki konserinde iki önemli sanatçı yer alacak. Folkart ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan konser Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde 31 Mart Cuma gecesi saat 20.30'da başlayacak. Polonyalı Şef Wojciech Rodek yönetimindeki İzmir Devlet Senfoni Orkestrası'na solist olarak kemanda Çin Halk Cumhuriyeti'nden Dan Zhu eşlik edecek. Programda dünyaca ünlü besteci L.V. Beethoven'ın iki önemli eseri 'Keman Konçertosu' ve '5 numaralı Senfoni' seslendirilecek.
Bu konserin biletleri www.biletinial.com internet adresi, Alsancak ve Karşıyaka D&R'lar ile konserin yapılacağı Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nden cuma günü konser saatine kadar alınabilecek.

İZMİR, (DHA)
FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden İZDSO'dan Beethoven gecesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 11 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İZDSO'dan Beethoven gecesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı