« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İyileştim dönüyorum

Tecrübeli teknik adam, “Geçen hafta sağlık kontrollerimi yaptırdım. Çalışmama mani bir şey yok. Çok sayıda takımdan teklif alıyorum. Birini değerlendireceğim” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

ÜÇ büyük takımı şampiyon yapan tek teknik adam olan Mustafa Denizli, “Sağlığıma kavuştum, dönüyorum” dedi. İki sezon önce Beşiktaş’ı hem lig, hem de kupa şampiyonu yaptıktan sonra sağlık problemleri nedeniyle siyah beyazlı takımdan ayrılan tecrübeli teknik adam, Radyospor’a yaptığı açıklamada, şunları söyledi; “Geçen hafta sağlık kontrollerimi yaptırdım. Çalışmama mani bir şey yok. Çalışacağım.
Galatasaray değişmeli
Çok sayıda takımdan teklif alıyorum. Bundan sonra kendi düşüncelerimi hangi ortamda daha sağlıklı bir şekilde hayata geçiririm; buna karar vereceğim. Değişik milli takımlardan teklifler var. Şu an için yurt içinden teklif aldığımı söyleyemem.” Mustafa Denizli, “G.Saray’ın kadrosu yetersiz. Revizyon yapılmalı. G.Saray çizgisinde oyuncular alınmalı. Hagi’yi seviyorum ama futbolculuktaki başarısını teknik direktörlüğe de yansıtmalı” sözleriyle sarı kırmızılılara mesaj yolladı.
Trabzonspor’un önü açık
Şampiyonluk yarışını da değerlendiren Mustafa Denizli, “Fenerbahçe iyi yolda ama takım içinde devrim de değişim-dönüşüm de olmalı. Ben orada büyük değişimler dönüşümler göremiyorum” derken Trabzonspor’un önünün açık olduğunu savundu. Denizli, “Ben, Trabzonspor’un bundan sonraki maçlarda çok zorlanacağını sanmıyorum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz