Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İyi takım kurduk eleyeceğiz

F.Bahçe Teknik Direktörü, Vaslui maçı öncesi moralli olduklarını söylerken, “Şampiyonlar Ligi benim için de önemli. Futbolcuyken şampiyon oldum ama oynayamadan gittim” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

AYKUT Kocaman, bugün Şampiyonlar Ligi 3. ön elemesindeki ilk maçta karşılaşacakları Rumen ekibi Vaslui’yi eleyecek güç ve morale sahip olduklarını söyledi. İyi bir takım kurduklarını ve hazır olduklarını söyleyen Kocaman, düzenlediği basın toplantısında şöyle konuştu:

“Geçen sezonu şampiyon bitirdik, ama içeride suni yaratılan nedenlerle gitmemiz engellendi. Hepimizi açıkçası şoke eden bir durum vardı. Bunun da altından kalkmasını camiamızla beraber becerdik.”

Aziz Yıldırım faktörü

“Benim ve oyuncularım adına normalleşme dönemi başladı. Başkan uzun dönemdır hayatının merkezine Fenerbahçe’yi koymuş bir insan. Dolayısıyla burada olması, o etkiyi bütün oyunculara veriyor.”

“Tam kadro olduğumuzu ve mazeretsiz olduğumuzu çok net söyleyebilirim. Geçen sezon 58 gol atmış rakibimizin hemen hemen yarısına yakın golünü atmış bir oyuncusu olmayacak. Bu Vaslui açısından dezavantaj görünebilir.”

“Ben futbolcuyken de şampiyon oldum Şampiyonlar Ligi’nde oynayamadan gittim. Geçen sezon da şampiyonluğu yakaladık, direk olarak gidecektik yine olmadı. Dolayısıyla çok önemli  bir tecrübe.“


Bunları da Beğenebilirsiniz