« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"İyi sonuçlar alacağımızı umuyoruz"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Orduspor'un kulüp başkanı Nedim Türkmen, “Yeni sezonda Orduspor'un iyi mücadele ederek, iyi futbol oynayacağını ve iyi sonuçlar alacağını umuyoruz” dedi.

A.A:
SON GÜNCELLEME
Nedim Türkmen, takımın iyi bir kamp dönemi geçirdiğini söyledi.

Avusturya'da yeni sezon hazırlıklarının devam ettiğini hatırlatan Türkmen, şöyle konuştu:
“Yeni sezon hazırlıklarımızda sona gelmekteyiz. Yükleme çalışmaları bitti gözüküyor ve taktik çalışmaları devam ediyor. Yoğun idman programıyla günde çift antrenman yapılıyor. 30 Temmuz, 1, 3 ve 5 Ağustos tarihlerinde hazırlık maçlarımız olacak. Takımımız, 6 Ağustos tarihinde İstanbul'a gelecek ve 8 Ağustos'ta da Ordu'da toplanacak.”

İyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerine inandığını vurgulayan Türkmen, “Çok iyi bir takımı bir araya getirdiğimizi düşünüyoruz. Bundan sonra taraftarın desteğiyle yeni sezonda Orduspor'un iyi mücadele ederek, iyi futbol oynayacağını ve iyi sonuçlar alacağını umuyoruz. Bunun oluşması içinde gerekenleri yaptık” dedi.

Türkmen, transfer çalışmalarını alınacak bir oyuncuyla sonlandıracaklarını dile getirerek, “Sağ açık mevkinde oynayan bir yerli oyuncu alacağız. Transferle ilgili çalışmalarımız var. Ancak bu konuda çok acele etmiyoruz. Şu anda 23 kişilik kadromuz yeni sezon için çalışıyor” ifadelerini kullandı.

“Trabzonspor ile sezon açılış maçı yapacağız”

Türkmen, geçen sezonun açılış maçının Ordu'da Trabzonspor ile yapıldığını, bu sezonunun açılışının da yine Trabzonspor ile bu kez Trabzon'da gerçekleştirileceğini söyledi.

Türkmen, “Trabzonspor sezon açılış maçı yapacak. Bu açılış maçı için de bizi davet ettiler. 11 Ağustos Cumartesi günü saat 21.00'de Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda Trabzonspor ile sezon açılış maçı yapacağız” dedi.

Türkmen, Türkiye Spor Yazarları Derneği tarafından organize edilen ve 8 ile 11 Ağustos tarihlerinde yapılacak İstanbul'daki turnuvanın stat bulunamamasından dolayı iptal olduğunu da sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz