« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"İyi oynadık, ama..."

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Arif Erdem, Trabzonpor karşısında iyi futbol oynamalarına karşın mağlup olduklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Arif Erdem, 2-0 yenildikleri Trabzonspor maçına iyi başladıklarını, golü yiyene kadar da iyi mücadele ettiklerini belirtti.

Trabzonspor'un Burak Yılmaz, Alanzinho gibi yetenekli oyuncuları bulunduğunu kaydeden Arif Erdem, şöyle konuştu:
“Böyle oyuncular ön plana çıkınca ister istemez skor da kaçınılmaz oluyor, ama ikinci yarıda bizim takımımızın çok daha iyi oynadığını düşünüyorum. Küçük hatalardan yediğimiz golden sonra ister istemez disiplinden uzaklaştık. Son saniyeye kadar beraberliği yakalama adına tüm defans oyuncularını da ileriye göndermiştik. Kutlamak lazım, Trabzonspor iyi ve güçlü bir ekip. Yaptığımız hatalardan ders alıp, bundan sonraki maçlarda puan anlamında takımı bir yerlere getiririz. Bize yakışan futbolu sergilediğimizi düşünüyorum, ama puanları kaybetmeye devam ediyoruz.”

Takımların zaman zaman böyle düşüşler yaşadığını vurgulayan Arif Erdem, “Gençlerbirliği maçı dışında iyi oynadığımızı düşünüyorum, ama bir türlü sonucu yakalayamıyoruz. Bunun üzerinde çok çalışmamız lazım. Şu an iniş devresindeyiz, bundan sonraki maçlarda çıkışı yakalarız. Benim takımım iyi takım, çok iyi şeyler yapabilecek bir takım” ifadelerini kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcu Kamil Zayatte ise karşılaşmanın skorunun maçı yansıtmadığını kaydederek, “İnşallah kısa sürede bu dönemi atlatacağız” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un yeni transferi Tom Silva ise “Bugün çok kötü oynamamıştık. Takım halinde daha iyi çalışıp, durumu pozitif hale çevirmeyi umuyoruz” şeklinde konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler