« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İyi ki taraftar gol atamıyor

G.Saray Teknik Direktörü Eric Gerets, ‘11 Altın Adam’ yarışmasının ‘Ağustos Ayı Teknik Direktörü’ ödülünü aldığı gecede, taraftarlara ilginç bir mesaj yolladı. Belçikalı teknik adam, ‘Şükürler olsun ki taraftarlar gol atamıyor ve yalnızca sahadaki oyuncular gol yapabiliyor. Eğer taraftarlar gol atabilseydi, F.Bahçe hep şampiyon olurdu. Umarım G.Saray taraftarı da zamanla tribünleri doldurmaya başlayacak ve takımımızı daha iyi destekleyecek’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ligin 10 haftasında kendilerini başarılı gördüklerini kaydeden Gerets, ‘Kesinlikle başarılı olduğumuza inanıyorum. Takım olarak tarihimizin en başarılı 9 haftasını geride bıraktık. Tam hedeflediğimiz noktada değiliz, ama çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Heinz ile İliç kendi performanslarından memnun değiller. Bazı oyuncular için daha fazla sabırlı olmak gerek. Eski takımlarına bakıldığında gösterdikleri performanslar ortada’ diye konuştu.

Hasan Şaş’ın hakem Selçuk Dereli’ye küfür ettiğinin rapor edilmesi konusunda ise Gerets şöyle dedi: ‘Hasan geçen sezon futboldan çok kendi sorunlarıyla uğraşmış. Sezon öncesi de kendisine böyle devam etmesi halinde takımımda yer bulamayacağını, eski Hasan olması halinde de kadromda olacağını söyledim. Düzeldi ve hırsla formasını kaptı. Denizli maçında yaşandığı söylenen olaylar maç stresiyle gerçekleşmiş olabilir. Temiz ve iyi niyetli bir insan. Maçtan 5 dakika sonra hepsini unutmuş ve sakinleşmişti. Belki bir anlık fevrilikle yapmış olabilir.’ Taraftarların protestosunun takımı etkileyip etkilemediği hakkındaki soruya, ‘Bir aileyiz ve sıkıntıları aşıp yolumuza devam edeceğiz. Eğer futbol dışı faktörler takımın gidişatını etkilerse yazık olur’ yanıtı veren Gerets, Saidou’ya övgüler yağdırırken, A Milli Takımımız’ın Play-off’ta İsviçre’yi geçeceğine inandığını söyledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz