« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İyi günde kötü günde

Beşiktaş Kulübü Başkanı, “Göreve geldiği günden bu yana hocamıza inandık ve arkasında olduk. Sezon başında gönderilmesini isteyenler şimdi onu alkışlıyor” diyerek tecrübeli teknik direktörlerine övgüler yağdırdı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

SÜPER Lige kabus bir gibi başlangıç yaptıktan sonra Şampiyonlar Ligi’nde de peş peşe kötü sonuçlar alınca taraftarını karşısına alan Beşiktaş, 2 aydaki performansıyla göz kamaştırıyor. Aralarında F.Bahçe derbisi ve Şampiyonlar Ligi’ndeki Manchester United zaferleri de olmak üzere peş peşe önemli başarılar elde eden Beşiktaş’ın bu çıkışında teknik direktör Mustafa Denizli’nin yanı sıra ona sonsuz destek veren başkan Yıldırım Demirören ile yönetimin de büyük payı var.

Tartışılıyordu

Hocalarına göreve geldiği günden bu yana inandıklarını söyleyen başkan Demirören, “İyi günde de kötü günde de arkasında olduk. Başarımızın ardında yatan gerçek bu” dedi. Deplasmandaki Sivasspor galibiyetiyle başarılarına yeni bir halka eklediklerini ifade eden Demirören, şunları söyledi:
“Sezon başında takımın başında kalıp kalmayacağı tartışılıyordu. Biz söylentilere kulaklarımızı tıkadık ve hocamızın hep arkasında durduk.
Onun bilgi ve becerisinin büyük zaferler getireceğini biliyorduk. Kendisinin Beşiktaş’a önemli başarılar kazandıracağından kuşkumuz yoktu.

Zamanla gösterdi

Nitekim beklentilerimiz gerçeğe dönüştü. Önce ezeli rakibimiz F.Bahçe’yi yendik. Ardından M.United’ı Şampiyonlar Ligi’nde evinde 23 maç sonra deviren takım olduk.

Ligin 6. haftasında ‘bu takım yarışa havlu attı’ diyorlardı. Aldırdığı oyuncular yüzünden eleştiriliyordu. Zaman onun haklılığını gösterdi. Şimdi şampiyonluğun en güçlü adayı olarak gösteriliyoruz. Başarımızdaki en büyük pay hiç kuşkusuz hocamıza ait.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler