Ivanka Trump, daire sahipleriyle buluştu

Serkan AKKOÇ- Uğur CAN/İSTANBUL, (DHA)
24 Kasım 2009 - 10:43Son Güncelleme : 24 Kasım 2009 - 10:47

TRUMP Towers İstanbul-Şişli projesinin lounge ve örnek dairelerinin açılışına katılmak üzere İstanbul'a gelen Trump Organizasyon'un İş Geliştirme ve Stratejik Yatırımlar Başkan Yardımcısı Ivanka Trump, daire sahipleriyle tanışmak için düzenlenen kokteyle katıldı.

Misafirlerle tek tek ilgilenen Trump, “Burada ince zevklere sahip sofistike bir kitleye hitap etmekten mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Ivanka Trump İstanbul'da / Foto-Galeri

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

Trump Towers İstanbul-Şişli'de örnek daireleri gezen Ivanka Trump, ön satış döneminde yerlerini ayırtan daire sahipleriyle tanışmak isteğini dile getirdi. Aynı gün Trump Towers İstanbul- Şişli'nin ‘Lounge’ bölümünde daire sahipleri için bir kokteyl düzenlendi.

Ivanka Trump'ın siyah ve sırt dekolteli bir kıyafetle katıldığı geceye TÜSİAD Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Hanzade Doğan Boyner, eşi Osman Boyner, Trump Towers İstanbul’dan 8 daire alan Palmali Şirketler Grubu'nun Başkanı Azeri işadamı Mubariz Mansimov, Palmali Şirketler Grubu’ndan Alaattin Aykaç ve çok sayıda işadamı ile daire sahipleri katıldı.

IVANKA TRUMP GÜLER YÜZEYLE İLGİ ODAĞI OLDU

Davetlilerin tümüyle tek tek ilgilenen ve güleryüzüyle herkesin beğenisini kazanan Ivanka Trump, “Burada, çarpıcı dizaynından sıradışı hizmetlerine kadar her ayrıntısıyla Trump markasını ve ayrıcalıklarını anlayan, takdir eden ve ince zevklere sahip sofistike bir kitleye hitap etmekten mutluluk duyuyoruz. Alanında ‘en iyisi’ olarak ün yapmış olan Trump'ın İstanbul için de en iyisini yaptığına inanıyoruz” diye konuştu.

Projenin yatırımcısı D-Yapı adına konuşan Genel Müdür İlder Tokcan ise “Projede bundan sonraki günlerde AVM ve ikinci kulenin konsepti üzerinde çalışıyor olacağız. Satışının yüzde 45'ini tamamladığımız rezidans dairelerimizi 2011 yılının ilk çeyreğinde ev sahiplerine teslim etmeyi hedefliyoruz. Lounge'da kurulacak özel bir tasarım ofisiyle isteyen ev sahiplerimiz tüm hareketli mobilyalardan perdelerine hatta aksesuarlarına kadar kendi seçimlerini yapabilecek” diye konuştu.

İlder Tokcan, 55 aya kadar özel ödeme koşullarıyla piyasada var olan yatırım imkanlarına alternatif yaratmayı ve Trump Towers Istanbul- Şişli'de rezidans alarak kişilerin yatırım yapma imkanını kolaylaştırmayı hedeflediklerini açıkladı.

 

BEYAZ ELDİVEN KONSEPTİ

Yaşamla ilgili beklentileri yükselten bir proje sloganıyla tüm Türkiye'de tanıtımı sürdürülen Trump Towers İstanbul- Şişli projesinde ev sahipleri için birçok ayrıcalık bulunuyor.

‘Hiçbir şey imkansız değildir’ anlayışıya sunulan Beyaz Eldiven Konsiyerj Hizmeti kapsamında daire sahiplerinin her ihtiyacı anında karşılanıyor. Aylar önce tüm biletleri tükenmiş bir gösteriye davetiye bulmak, bir müzeyi ziyaret saatleri dışında açtırmak, 10 günlük rezervasyon listesi dolu olan bir gece kulübü ya da restorana yer ayırtmak gibi ilk etapta imkansız denilebilecek pek çok istek, Beyaz Ediven Konsepti sayesinde 7 gün 24 saat boyunca anında gerçekleştirilebiliyor.

TRUMP CARD

Trump Organizasyon tarafından yeni lanse edilecek olan ve tüm dünyada Trump grubu projelerinin sahipleri tarafından kullanılması hedeflenen Trump Card sayesinde Trump Towers İstanbul- Şişli rezidans sahipleri, seçkin oteller, golf alanları ve Ivanka Trump Jewelry’deki ayrıcalıklardan faydalanabilecek.

ÖZEL TASARIM OFİSİ/images/100/0x0/55eaf2e8f018fbb8f8a11369

Trump Towers Istanbul- Şişli ev sahiplerine özel lounge'da kurulacak tasarım ofisi ile ev sahipleri, sadece evlerinin iç malzemelerini hazırlanmış olan 3 örnek daireden seçmekle kalmayıp, isteyen ev sahipleri için özel iç dekorasyon ofisinin yapacağı bedelsiz çalışmayla hareketli mobilyalarından, perdelere hatta aksesuarlara kadar tek bir noktadan seçme ve satın alma imkanına sahip olacaklar. Bu Türkiye'de ilk defa yapılan bir uygulama olacak.

HER DAİREYE ŞARAP KAVI

Her kata özel şarap kavı ayrıcalığı, Türkiye'de ilk kez İstanbul'un yeni sembolü Trump Towers İstanbul Şişli'de yer alıyor. Her kat sahibi için özel olarak tasarlanan 16 bin 800 şişe kapasiteli şartlandırılmış ortamda şarap kavı sayesinde Trump Residence Tower'da yaşayan herkes, her özel an için konsepte uygun şarabı kendi özel kavından seçme lüksüne sahip olabilecek.

Trump Towers İstanbul- Şişli ofisleri, vaktinin çoğunu iş yerinde geçiren ve burada ekonominin geleceğini belirleyecek kararlara imza atan profesyonellerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı.

VIP ulaşım servisinden, catering hizmetli toplantı salonlarına kadar fonksiyonel bir çalışma ortamı sağlamaya yönelik her tür hizmet ve özel alan, Trump Executive Office Tower'da mevcut.

REZİDANS DAİRELERİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Projede 110 metrekare ile 650 metrekare arasında değişen büyüklüklerde Boğaz, Tarihi Yarımada ve İstanbul'un kalbi Belgrad Ormanları manzarasına hakim 202 Rezidans dairesi yer alıyor.

Daireler, farklı yaşam ihtiyaçlarına ve zevklerine hitap edebilecek şekilde 3 farklı tarzda iç mimari tasarım seçenekleriyle tasarlandı.
Tüm dairelerde kolay kullanımlı tek bir tuşla kontrol edilebilen ev otomasyon sistemi yer alıyor.
Her oda için bağımsız kontrol edilebilen merkezi iklimlendirme, her mekanda açılabilir camlar bulunuyor.
Tüm binada yangın, duman güvenlik otomasyon sistemleri yer alıyor.
Tüm daireler ve ortak mekanlar için kesintisiz yedek enerji jeneratörleri, hızlı internet ve uydu televizyon sistemleri bulunuyor.
Her rezidans için özel depo alanı bulunuyor.

HİZMETLER VE ORTAK ALANLAR

Ev sahiplerinin kullanımı için kütüphane, bar, şömineli oturma bölümü, iş merkezi, çocuk oyun alanları ve toplantı salonlarından oluşan 600 metrekarelik özel ‘Lounge’.
Açık- kapalı yüzme havuzu, fitness center ve SPA'dan oluşan 3 bin 500 metrekarelik ‘Sağlıklı Yaşam Alanı’.
Rezidans sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuş ‘Beyaz Eldiven Konsiyerj Hizmeti’.
Özel imkanlara sahip Trump Card.
Ortak mekanlarda kapalı devre kamera sistemi, kontrollü geçiş ve erken uyarı ve gizli alarm sistemi.

OFİSLER

Toplam 36 bin 600 metrekare alana sahip, 187 metrekare ile 761 metrekare arasında değişen toplam 85 ofis.
Ofis alanlarında 2'si dubleks, 12 adet özel balkon teraslı ofis.
700 metrekarelik kiralanabilir ortak toplantı odaları ile toplantı öncesi ve sonrası için dinlenme alanları. (Ofis Lounge).
Fonksiyonlara göre bölünebilir alt yapı.
Her ofis için bağımsız kontrol edilebilen ve aynı zamanda merkezi 4 borulu fancoil sistemine bağlı merkezi iklimlendirme.
Maksimum güvenlik için tasarlanmış yatay ve dikey sirkülasyon.
Geniş otopark alanı.
Tüm ofisler ve ortak mekanlar için kesintisiz yedek jeneratörler.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı