Gündem Haberleri

GÜNDEM

  İTÜ Vakfı Eğitimleri

  Hürriyet Haber
  12 Aralık 2001 - 13:35Son Güncelleme : 12 Aralık 2001 - 13:35

  İstanbul Teknik Üniversitesi Vakfı, 2002 dönemi eğitimlerini gerçekleştiriyor.

  2002 Dönemi eğitimleri Ocak'tan başlayıp Mart ayına kadar devam ediyor.

  Eğitimlerin sonunda katılımcılara sertifika veriliyor. Program sırasında yapılan etkinliklerle kişiler çeşitli kavramları analiz edip, kendilerine uygulayabilecekler. Programlara katılım herkese açık.

  Alanında uzman kişilerin katılacağı eğitimler, proje yönetimi metodolojisi ve kavramlar, microsoft project kullanarak proje planlaması ve kontrolü, tedarik zinciri yönetimi, şirketler için senaryo hazırlama, stratejik planlama yöntemleri, şirket yetkinlikleri belirleme ve strateji geliştirme, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), ücret - iş değerleme ve performans sistemi, stratejik insan kaynakları yönetimi, firma değerleme hesaplama teknikleri, finans matematiği olarak belirlenmiş.

  Her bir program için katılım ücreti 350 milyon.

  Programların içeriği ve ayrıntılı bilgi için  “Eğitim ve Seminerler” bölümünden yararlanabilirsiniz. http://www.yenibir.com/egitimkurumlari/

  İstanbul Teknik Üniversitesi Vakfı, 1999’dan bu yana eğitim ve danışmanlık firması olarak faaliyet gösteriyor.  Vakıf, kurum ve öğrencilerden gelen isteklere göre eğitim alan ve programlarını belirliyor.

  İTÜ Vakfı'nın faaliyetlerini  www.projeyonetimi.com sitesinden izleyebilirsiniz.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı