BURSA HABERLERİ

İtso’dan Üyelerine Kurumsallaşma Eğitimi

IHA
04.10.2015 - 14:54Son Güncelleme :
IHA

Düzenliği eğitim seminerleri ile üyelerinin rekabet gücünün artırılmasına destek sağlamayı amaçlayan İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), önemli bir konuda daha üyelerine çifte eğitim fırsatı sunuyor.
İTSO, şimdi de üyelerinin kurumsallaşmasına katkı sağlamak amacıyla “Stratejik Yönetim” ve “İş Stresi ve Etkin Zaman Yönetimi” eğitimleri düzenleyecek. 8 ve 9 Ekim 2015 tarihlerinde iki gün süreyle düzenlenecek eğitim programının amacının İTSO üyelerinin kurumsallaşma süreçlerine katkı yapmak olduğu bildirildi. Odadan yapılan açıklamada, 8 Ekim 2015 Perşembe günü 14.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecek ilk günkü eğitimin konusunun “Stratejik Yönetim Eğitimi” olacağı bildirildi. Eğitimde organizasyonun amaçlarını her açıdan doğru algılamak için gerekenler ve kurumsal sürdürülebilirlik stratejisinin nasıl oluşturulabileceği konuları anlatılacağı belirtildi. Açıklamada, 9 Ekim 2015 Cuma günü 14.00-17-00 saatleri arasında düzenlenecek ikinci günkü eğitimin konusunun ise “İş Stresi ve Etkin Zaman Yönetimi” olacağı ifade edildi. Bu eğitimde de katılımcılara sonuç odaklı yaşam ve zaman yönetimi için yöneticilerin ve çalışanların zamanı daha verimli kullanmalarının yöntemleri anlatılacağı vurgulandı. Eğitimde ayrıca iş yoğunluğu baskısından ve stresten kurtulmak için zamana ve hayata farklı bir bakış açısı kazandırılmasının hedeflendiği de kaydedildi.
İTSO Başkanı Metin Anıl, eğitimlere katılmak isteyen üyelerinin kontenjan sınırlaması nedeniyle en geç 6 Ekim 2015 Salı günü mesai bitimine kadar odaya kayıt yaptırmaları gerektiği vurguladı. Anıl, üyelerinin kurumsallaşma süreçlerine katkı yapmanın odanın stratejik hedefleri arasında yer aldığına da değinerek, stratejik yönetim ile iş stresi ve etkin zaman yönetiminin işletmelerin kurumsallaşmasının en temel koşulları arasında üst sıralarda geldiğini söyledi. Kurumsallaşmanın bir firmanın imaj değerini belirleyen önemli unsurlardan biri olduğunu kaydeden Anıl, “Bu eğitimler üyelerimizin kurumsallık düzeylerinin artırılmasını sağlayacaktır. Ticari yaşamın geliştirilmesine yönelik eğitimlerimizi çok önemsiyoruz. Üyelerimizin de duyarlılık göstererek eğitim programı fırsatını iyi değerlendirmelerini istiyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden İtso’dan Üyelerine Kurumsallaşma Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Ekim 2015 tarihinde saat 14 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İtso’dan Üyelerine Kurumsallaşma Eğitimi haberi güncellenecektir.

  BURSA NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Ekim 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:32
  • Guneş
   07:11
  • Öğle
   13:00
  • İkindi
   16:02
  • Akşam
   18:27
  • Yatsı
   19:55
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı