İZMİR HABERLERİ

İTB Karacabey ile işbirliği yaptı

DHA
27.04.2017 - 10:56Son Güncelleme :
DHA

İZMİR Ticaret Borsası ulusal ve uluslararası alanda tarım ve gıda ürünleri ticaretinin geliştirilmesi amacıyla oluşturduğu elektronik alım-satım platformu E-Commodity Bazaar Emtia Alım - Satım Portalı'nın hizmet ağını geliştirmeye devam ediyor.

Olıvtech Fuarı için İzmir'e gelen Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan ve yönetim kurulu üyeleri, İTB'yi ziyaret etti. Karacabey Ticaret Borsası ile İTB arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol ile Karacabey Ticaret Borsası'na kayıtlı üyeler de E-Commodity Bazaar Portalı'nda firmalarını ve ürünlerini tanıtabilecek ve alım-satım işlemleri için farklı firmalar ile işbirliği yapma imkanlarına sahip olabilecek. E-Commodity Bazaar projesinin tanıtım çalışmaları ve işbirliklerini değerlendiren İTB başkan yardımcıları Bülent Arman ve Ercan Korkmaz, İTB olarak Türkiye'de tarım sektörüne hak ettiği ilgi ve önemi sağlamak amacıyla çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüklerini ifade ederek, bu kapsamda diğer oda, borsalarla işbirliği halinde olmanın önemine değindi. Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan ise “Karacabey'in tarımsal ticaretinde başlıca öneme sahip olan tarım ürünlerinin elektronik ticaret platformu E-Commodity Bazaar sayesinde tanıtımına katkı sağlanacak olması bizleri oldukça mutlu etti" dedi.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden İTB Karacabey ile işbirliği yaptı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 10 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İTB Karacabey ile işbirliği yaptı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı