İTALYA İŞ DÜNYA EDM İLE DÖNÜŞÜYOR,

15.03.2019 - 17:27 | Son Güncelleme:

Binlerce İtalyan Firması EDM E-Fatura KullanıyorÜlkemizin Lider E-Dönüşüm Operatörü EDM, Uluslararası Operasyonlarına Hız Kesmeden Devam Ediyor!

EDM, Türkiye genelindeki tüm illerde ve ilçelerde 305 adet satış ve servis temsilciliğiyle sunmakta olup, 200 üzeri ERP entegrasyonuyla 50.000 üzeri müşterisine e-fatura, e-arşiv fatura, e-defter, e-irsaliye, e-bilet, KEP ve e-imza hizmetlerini 360 derece hizmet konseptiyle sunmaktadır.

Türkiye’de ki 50.000 üzeri kurumsal müşterisinden aldığı tecrübe, güç ve cesaretle, 2017 yılında yurt dışı e-dönüşüm operasyonları kurmak için çalışmalar başlatan EDM ilk operasyonunu Kasım 2018’de EDM Technologies SRL adı altında İtalya’da da hayata geçirmişti. EDM, İtalya’da 4 aylık periyot zarfında göstermiş olduğu başarıyla 1.200 üzeri İtalyan firmaya e-fatura hizmetlerini vermeye başlamıştır. EDM, bu başarısını T.C. Milano Başkonsolosluğunun, partnerlerinin katılımıyla kutladı. Kutlama seremonisinin açılış konuşması T.C. Milan Ticari Ataşesi Sayın Emre Orhan Öztelli tarafından yapıldı. Seremoniye EDM Technologies SRL şirketinin ERP iş ortakları, bayileri ve çalışanları da iştirak etti.

EDM’nin Uluslararası operasyonları kapsamında sıcak faaliyetlerde bulunduğu Romanya, Macaristan, Azerbaycan ve Ukrayna’da ki ofisleri de e-dönüşüm hizmetleri alt yapılarını hızla oluşturmaktadır. EDM diğer yurt dışı operasyonları için, Makedonya, Slovenya, Bulgaristan, Yunanistan, Fransa, Portekiz, İspanya, Latvia, Litvanya ve Belarus’da şirket kurma ve operasyon başlatma çalışmaları devam etmektedir.

EDM İcra Kurulu Başkanı Özcan Ermiş, amaçlarının sadece halihazırda çalışmalarda bulunulan ülkelerle sınırlı değil, dünyanın hemen her yerinde e-fatura, e-defter, KEP ve e-imza hizmetleri vermek olduğunu ve bu kapsamda Dünyanın birçok ülkesini e-dönüşüm ile tanıştırmanın gururunu yaşamaya hazırlandıklarını belirtti.

Detaylı bilgi için tıklayınız!

Sponsorlu İçerik

Etiketler:
Sayfa Başı