« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İtalya hazırlığı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

MİLLİ Takımlar Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Almanya kampında İtalya maçının hazırlıklarını yapacaklarını ve bu takımla ilgili kasetleri izleyeceklerini söyledi. Denizli, İtalya maçından sonra İsveç karşılaşmasına farklı bir oyun anlayışıyla çıkabileceklerini ve çalışmalarını bu yönde sürdüreceklerini kaydetti.

Milliler umutlu

A Milli takımın başarılı savunma oyuncusu Fatih Akyel, önemli bir yolculuğa çıktıklarını belirterek, ‘‘İnşallah Avrupa Şampiyonu olarak geri döneceğiz. Çok iyi bir kadromuz var. Bunu başarabileceğimize inanıyorum’’ dedi. Ayhan Akman ‘‘İtalya ile oynayacağımız ilk maç çok önemli. Ondan sonra önümüzü göreceğiz. Gruptan çıkacağımızı ümit ediyorum’’ diye konuştu.

Ümitler'den özeleştiri

ÜMİT Milli Takım Kaptanı Erhan Albayrak, Avrupa Ümitler Şampiyonası'nda İngiltere karşısındaki hezimeti ‘‘rezalet’’ olarak niteledi. Erhan, ‘‘Kendimizden utanıyoruz. Hiç mücadele etmedik. Arkadaşlarımın hepsi de tatile çıkmak istiyormuş’’ dedi. Ahmet ise ‘‘Turnuvayı askıya aldık. Hiçbirimiz profesyonel değiliz. Hepimizin kafasında tatil var’’ ifadesini kullandı.

Belçika'nın kadrosu belirlendi

A Milli Takımımız'ın Avrupa Futbol Şampiyonası'ndaki rakiplerinden Belçika'nın 22 kişilik kadrosu belli oldu. Cumartesi günü Danimarka ile özel maç yapacak Belçika'nın 22 kişilik kadrosu şöyle: Kaleciler: De Wilde, De Vlieger, Herpoel; Defans: Deflandre, Staelens, Van Meir, Van Algaeren, Peeters, Leonard, Van Kerckhoven; Orta saha: Verheyen, Mbo Empenze, Van Derhaeghe, Clement, Wilmots,Walem, Goor, Hendrikx; Forvet: Strupar, Nilis, Emile Empenze, De Bilde.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler