Gündem Haberleri

  İşyerlerine kablosuz konfor

  Hürriyet Haber
  25.07.2007 - 14:59 | Son Güncelleme:

  AirTies AP-400 ile ofis içinde kablo kirliliği tarihe karışıyor, üstelik güvenlikten de ödün vermeden, özellikle bünyesinde teknik elemanı olmayan kurumlar sadece birkaç tıklamayla misafirlerinin güvenli bir şekilde internete bağlanmasını sağlıyorlar.

  Tüm iş alanlarında en yüksek kapasitede geniş bant internet erişimi sağlamak için yeni teknolojilere sahip ürünler sunan AirTies, piyasaya yeni çıkardığı AP-400 Kablosuz Erişim Noktası ile KOBİ’lerin ofis içi iletişim performansını en üst seviyeye çıkartıyor.

  AP-400, sadece bir erişim noktası değil, yeni teknolojileri de içinde barındıran bir ürün. Standart olarak kablosuz ağa bir başka kullanıcı dahil edildiğinde ağın güvenliği tehlikeye girmektedir. AP-400 ile aynı kablosuz ağ üzerinde, şirkete gelen misafirlerin güvenli ağı kullanması sağlanırken şirket bilgilerine ulaşması engellenebiliyor. Kullanılan bu teknolojinin adı: Multiple SSID. AP-400 ürününde bulunan bu özellik, ofis ağının güvenceye alınmasını sağlıyor.

  AirTies Mesh Networks Teknolojisi ile kurum içinde birçok AP-400 birbirine dakikalar seviyesinde tanıtılıp bağlanıyor ve şirketin kablosuz bilgisayar ağı istendiği kadar genişletilebiliyor. AirTies Mesh teknolojisi ile kolay ve ekonomik bir şekilde kablosuz ağ genişlemekte ve böylece ağ bağlantısı sorun olmaktan çıktığı için şirket içinde herkes istediği yerde çalışabilirken bir noktadan diğerine taşınmak, sorun olmaktan çıkıyor.

  AP-400 sayesinde şirketlerin bilgisayar altyapılarındaki tüm kablo yükü ortadan kalkıyor. Böylece şirketin içinin kablolanmasından, oturma düzenlerinin kurulmasına kadar önemli bir maliyet avantajı doğuyor. Şirketlerin çalışma alanlarının genişliği, çevreleyen duvarlar ve farklı katlara yayılma oranı ne olursa olsun en uzak noktasına kadar kablosuz kapsama alanınızın genişletilebilmesi de mümkün hale geliyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı