Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İsyankar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İlhan SÖYLER

İstanbulspor'un maçlarına gelirken tat alır, sarı siyahlı takımın estetiğini beğenir ve güzel bir şekilde seyrederdim. Karabük maçında önceleri isyan ettim. Benim isyanım farketmez, önce sahada Sergen isyan etti. Nedeni de, oyunun birinci bölümünde orta sahada görev yapan Engin'di. Attığı beş yanlış pas Sergen'i isyan ettirdi. Bunu gören usta yönetmen Susiç de aynı isyanı gördü, Engin'i geri alıp Nesim'i ortaya çekti. Ondan sonra isyanlar bitti.

Eskiden şehir hatları vapurlarında lüks mevkiler vardı. Oraya gidenler, klas insanlardı, ekonomik durumu da iyi olanlar. İşte İstanbulspor'un lüks mevki adamı da Sergen. İsyan ederek saha içinde hem güzel futbol oynayıp bu lüksü devam ettiriyor, hem de arkadaşlarını hareketlendiriyordu. Bu isyan da yerinde oluyordu.

İstanbulspor farklı kazandı ama bunda en büyük rol oynayan isim Sergen'di. Aykut da üç gol atarak görevini yaptı.

İstanbulspor maçlarına geldiğimde Saffet sahada gözükmüyor, arayıp bulamıyorum. Bana mı rastlıyor ne. Şenol Güneş'e de birşey söylemek istiyorum. Artık ürkek futbolun bu zamanda yeri yok. Mesut ve Kadir'i adam markajına koyup, geride M.Ali'yi liberolu oynatarak hata yaptın. Çünkü artık bu düzen geride kalmış. Cesaret gerek. Son olarak da maçın hakemi Mustafa Aslan, Sakarya'nın penaltısını gecikmeli olarak verdi, bu penaltıya sebep olan Emre yerine Ahmet'i attı. Mustafa sana da kırmızı kart.Bunları da Beğenebilirsiniz