Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İsyanım kendime

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Tuncay Şanlı, Konyaspor maçındaki sinirli davranışına açıklık getirerek, ‘‘Oyundan gergin çıktım, bir anlık kendimi kaybettim’’ diye konuştu.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
Sorunum yok

Konyaspor maçında oyundan alındıktan sonra yedek kulübesindeki sinirli tavırlarıyla dikkati çeken ve eleştirilen Tuncay Şanlı, ‘‘Kimseyle sorunum yok. Benim isyanım tamamen kendimeydi. Oyundan gergin çıkmıştım, su şişesini elime aldıktan sonra bir an kendimi kaybettim’’ diye konuştu.

Bana yakışmadı

Teknik Direktör Christoph Daum ile arasında herhangi bir problem olmadığına dikkat çeken Tuncay sözlerini şöyle sürdürdü: TV'ye yansıyan görüntüleri ben de kendime yakıştıramadım. Ama ortada herhangi bir olay yok. Gol attığım bir maçtan sonra neden sorun çıkarayım ki?

Bir daha olmaz

Herşey çok güzel giderken polemik olmak gibi bir niyetinin olmadığını anlatan Tuncay, ‘‘Takımda arkadaşlık üst düzeyde. 7 maçta 7 gol attım. Hocam beni oyundan alırken, seyirciye alkışlatmak niyetindeydi. Bunun farkındayım. Bundan böyle ekranlarda güzel yüzümle görüneceğim’’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler