« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İsviçre-Türkiye maçını hakem Lubos Michel yönetecek

(A) Milli Futbol Takımı'nın, 2006 Dünya Kupası'na katılabilmek için İsviçre ile yapacağı play-off baraj maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. 12 Kasım'da İsviçre'de oynanacak maçı Slovakya Futbol Federasyonu'ndan Lubos Michel, rövanş karşılaşmasını ise İspanyol Luis Medina Cantalejo yönetecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FIFA tarafından yapılan açıklamaya göre,12 Kasım'da İsviçre'de oynanacak karşılaşmayı Slovakya Futbol Federasyonu'ndan Lubos Michel yönetecek. Michel'in yardımcılıklarını Martin Balko ve Marian Ruzbarsky yaparken, karşılaşmanın 4. hakemi Richard Havrilla olacak. Bu maçta Sandor Puhl hakem gözlemcisi, Mart Tarmak temsilci, Wolfgang da güvenlik sorumlusu olarak görev yapacak.

İki ülkenin milli takımları arasında 16 Kasım'da İstanbul'da, FB Şükrü Sarcoğlu Stadı'nda oynanacak rövanş maçının hakemi ise İspanyol Luis Medina Cantalejo. Victoriano Giraldez Carrasco ve Pedro Medina Hernandez'in yardımcı hakemlikleri yapacağı karşılaşmanın 4. hakemi Alberdo Undiano Mallenco olacak. Bu karşılaşmada hakem gözlemcisi olarak Mario Van Der Ende, temsilci olarak Michal Listkiewicz ve güvenlik sorumlusu olarak da Alan Hutchings atandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.