Gündem Haberleri

  İstinat duvarı otomobilin üzerine çöktü

  Atakan ŞEN/İZMİR, (DHA)-
  24.02.2011 - 10:12 | Son Güncelleme:

  İZMİR’in Güzelyalı Semti’nde yağmur nedeniyle gevşeyen istinat duvarı, 36 yaşındaki Mustafa Tuncel’in çalıştığı ilaç firmasına ait park halindeki otomobilin üzerine çöktü.

  Tıbbi ilaç satış temsilcisi Mustafa Tuncel, 34 BB 4608 plakalı otomobille işten geldikten sonra oturduğu Hamide Hanım Apartmanı ile sokak boyunca yukarı çıkan merdivenler arasında bulunan otoparka aracı park etti. Dün saat 23.00 sıralarında, 34 Sokak ile 26 Sokak köşesindeki istinat duvarı, Tuncel’in park halindeki otomobilinin üzerine çöktü. Gürültü üzerine dışarı çıkan Tuncel, otomobili çöken istinat duvarı altında görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Tuncel, "İstinat duvarı yağmur nedeniyle zayıfladığından çökmüş olabilir. Ayrıca yandaki inşaat halindeki apartmanın da etkisinin olduğunu düşünüyorum. Otomobilimi her zaman buraya park ederim. 22 yılldır bu duvar var. İlk kez başıma böyle bir şey geliyor" dedi.

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Fuat Barandır da olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. İtfaiye ekibi, uzun uğraşlar sonucu otomobili göçük altından kurtardı. Araçta büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı