ANKARA HABERLERİ

‘İstihdam yaratanın yanındayız’

Hürriyet Haber
11.02.2018 - 15:13Son Güncelleme :

Kahramankazan Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (KASİAD) olağan genel kuruluna katılan Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, istihdam yaratan sanayici ve iş adamlarının sürekli yanında olduklarını söyledi.

Hürriyet Haber

Kahramankazan’ın Başkent’in metropol ilçeleri arasına girmeyi başardığını vurgulayan Ertürk, Kahramankazan’ın yalnızca Ankara için değil, Türkiye için de önemli sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yaptığını belirterek, ilçede yaşanan bu değişimde sanayici ve iş adamlarının katkısının büyük olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yaptığı istihdam seferberliği çağrısını hatırlatan Ertürk, “Ekmek veren, istihdam yaratan, ülke ekonomisine katkıda bulunan yatırımcılar başımızın tacıdır. Kahramankazan Belediyesi olarak bütün sanayici ve iş adamlarımızın yanındayız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden ‘İstihdam yaratanın yanındayız’ hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Şubat 2018 tarihinde saat 15 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ‘İstihdam yaratanın yanındayız’ haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı