« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İstifa sinyali

Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, haftalardır sakatlıklar ve şanssızlıklarla uğraştıklarını ifade ederek, UEFA Kupası rövanş maçında Malmö karşısında da kötü bir sonuç alınması halinde değişim yaşanabileceğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Çalımbay, ‘Futbolcular değişmeyeceğine göre teknik heyet değişimi olabilir. Beşiktaş’ın menafaatleri için her zaman kulübün yanındayız. Kulüp menfaatleri neyi gerektiriyorsa yaparız’ dedi.

Çok gol kaçırdık

Özellikle ikinci yarıda çok iyi mücadele ettiklerine değinen Çalımbay maçla ilgili şunları söyledi: ’Her zamanki hastalığımız bu akşam da (dün) sürdü. Goller yedik ve çok gol kaçırdık. İlk yarıyı 1-0 yenik kapamamıza rağmen hiçbir zaman karamsarlığa kapılmadık. Attığımız gol sonrası, ikinciyi de atarız diye düşünürken basit bir gol yedik. Hedefimiz, önce Ankaraspor, ardından da Malmö maçlarını kazanmak.’

Youla’nın burnu kırıldı

BEŞİKTAŞ’
ın henüz golle tanışamayan futbolcusu Youla, 36. dakikada yerini İbrahim Akın’a bırakıp sahayı terkederken taraftarların ıslıklı protestosuyla karşılaştı. Maç sırasında Pancu ile çarpışınca burnu kanayan Gineli futbolcunun, kontrol amacıyla gittiği hastanede burnunda kırık tespit edildi. Youla, tedavisinin ardından taburcu oldu. Ancak onun ardından bu kez göğsünde ağrı hisseden Pancu, tetkiklerini yaptırmak üzere aynı hastaneye gitti.

Tayfur: Hakkımız bu değildi

BEŞİKTAŞ
Kaptanı Tayfur, konsantrasyon eksikliği nedeniyle F.Bahçe’ye yenildiklerini söyledi. Tayfur, ’Malmö karşılaşması sonrası F.Bahçe maçı bizim için iyi bir fırsattı. Maçın başında golü yedik, ondan sonra kötü oynamadık, özellikle ikinci yarıda tek kale oynadık, çok pozisyonumuz vardı. Daha dikkatli olmalıydık. F.Bahçe de güçlü bir ekip, daha önce Milan maçında da gördük. En ufak hatayı rakip değerlendirdi, bana göre maçın hakkı bu değildi’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz