« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İstifa sesleri

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Dinamo Kiev beraberliği ile taraftar ile F.Bahçe Yönetimi arasındaki gerilim iyice tırmandı. Taraftarlar yönetimi istifaya çağırırken kendi arasında da kavga etti.

FENERBAHÇE’nin Süper Lig’de yaşadığı hayal kırıklığına, dün geceki Dinamo Kiev beraberliğiyle Şampiyonlar Ligi’nde de kayıplar yaşanıp iki maçta 1 puanla son sırada kalınca, yönetim ile taraftar arasındaki gerilim tırmandı. Bir grup taraftar, Dinamo Kiev maçı sonrasında öfkesini yönetimden aldı.Maraton üst tribününün "Padişahım çok yaşa" diye tempo tuttuğu sırada, Fenerium Üst’ten "Yönetim istifa" sesleri yükseldi. Taraftarların bir bölümü istifa sloganları atarken, Migros tribünü ise Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı hedef alarak "Bizimle uğraşma takımı toparla" diye bağırdı.

Işıklar kapatıldı

Uzun süren protesto sonrasında taraftarlar arasında yer yer tartışmalar yaşandı. Yönetime tepki gösteren taraftarlar ile onların bu tavrına karşı çıkan taraftarlar arasında yumruklar konuştu. Yaklaşık 15 dakika süren bu olaylar sırasında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nın ışıkları kapatılarak tribünler karanlığa büründü. Haftalardır yönetim ile taraftarlar arasında devam eden gerginlik dün bir kez daha kendini gösterdi. Takımın ligde aldığı başarısız sonuçların ardından Şampiyonlar Ligi’nde de kayıp vermesi üzüntü yaratırken, stadın boşalmasının ardından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile yönetim kurulu üyeleri üzgün bir şekilde sahayada indi. Bu arada stadın ışıkları da yeniden açıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz