Ege Haberleri

  İsteyen gidebilir

  Ergin KARATAŞ, (DHA)
  01.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Karşıyaka Başkanı Cihan Büyükoral, gelecek hafta istifa edeceği söylenen yöneticilere kapıyı gösterdi. “Benim hızıma ayak uyduramayanları yolda bırakırım” diyen Büyükoral, Teknik Direktör Yücel İldiz konusunda ise sıkıntı yaşamayacaklarını dile getirdi.

  KSK’de Başkan Cihan Büyükoral, istifa edeceği söylenen yöneticilere kapıyı gösterdi. “Benim hızıma ayak uyduramayanları yolda bırakırım” diyen Büyükoral, “Şu ana kadar kimseden resmi olarak istifa dilekçesi almadım. Açıkçası bundan sonraki ilk toplantımızda, istifa iddialarını yalanlamayan arkadaşlardan, ayrılmalarını ben isteyeceğim. 1990 yılındaki başkanlık dönemimde de devre arasında yönetimimi yenilemiştim. Gerekli gördüğüm yerde, radikal değişiklikler yapmaktan çekinmem” dedi.
  Teknik Direktör Yücel İldiz’in, transferlerin gecikmesi ve 150 bin TL tutarındaki peşinatının ödenmemesi konusunda sıkıntısı olmadığını ekleyen Büyükoral, “Hocamız tatilde. Telefona çıkmamasını ben söyledim. Transferde yol almak için sponsorların netleşmesini beklediğimizi biliyor. Ekonomik şartlara uymayacak futbolcuları alamayacağımızı zaten vurgulamıştık. Verdiğimiz senedin ödeme tarihi temmuz ayının ilerleyen günlerinde. Transferde tavan ücreti 400 bin TL olarak belirledik. Peşinat da maksimum yüzde 30 olacak. Bu şartlara uyan gelecek” diye konuştu.

  TELEKOM’LA GÖRÜŞME BUGÜN
  Sponsorluk konusunda, Bakan Binali Yıldırım’ın vasıtasıyla Türk Telekom’la temasta olduklarını belirten Büyükoral, bugün İstanbul’da bir görüşme daha yapacak. Onursal Başkan Selçuk Yaşar’la ilk kez cuma günü yüz yüze görüşen Büyükoral’ın, Holding’ten talep ettikleri para miktarıyla ilgili net konuşmaması ise sıkıntı yarattı. Yaşar’ın nasihat verdiği toplantıda, yönetimi Organize Sanayi’deki kuruluşlara yönelttiği, Pınar’ın sponsorluk miktarıyla ilgili topu da Holding yönetimine attığı vurgulandı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı