« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İsterlerse bir daha başkan seçmesinler

Mahmut Özgener’in, Futbol Federasyonu Başkanlığı’na bir daha seçilememe pahasına büyük kulüplere tavır koyduğu öğrenildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İSTANBUL’da önceki gün düzenlediği basın toplantısında 3 büyük kulübün yöneticilerine karşı sert bir tavır ortaya koyan Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener’in, bu konuşmayı yaparken her şeyi göze aldığı belirtildi. Federasyon Başkanlığı’na bir daha seçilmeme pahasına sert mesajlar veren Özgener’in, “Başkanlığı hakkıyla yapmak gerekir. Önemli olan bir daha seçilmek değil, görevi en iyi şekilde yapabilmektir” dediği öğrenildi.

Ne tavır alacaklar?
Mahmut Özgener’e, 3 büyük kulübün yöneticilerinin nasıl bir tavır takınacağını ise merak konusu oldu. Haziran ayında yapılacak Futbol Federasyonu Olağan Genel Kurulu’nda 3 büyüklerin düşüncesi kilit rol oynadığı için, Özgener’in bir daha  başkan seçilmeme durumunun ortaya çıktığı vurgulandı.
Özgener ne demişti?
- Aziz Yıldırım’a: Hakem odalarını baskı altına alıp, koridorlarda gerilim ortamı yaratıyor ve bunu kendilerinde hak görüyorlar.
- Adnan Polat’a: Planlı bir harekete maruz kaldıklarını söyleyenler, Ziraat Türkiye Kupası’nda aldıkları sonuçlar iyi olduğu için bundan bahsetmiyor.
- Serdal Adalı’ya: Şiddet hakkında hiç konuşmayan yöneticilerimiz ilk hakem hatasında tepki gösteriyor. Kuraldışı işleri “biz alasını yaparız” diye övünüyorlar.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz