« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İstenirse giderim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kongre üyelerine seslenen Şen, ‘‘Huzursuzluk varsa görevimi şimdi bile bırakırım. Kongremiz şubatta. Ancak eğer isteniyorsa, hemen bırakalım. Ben ve arkadaşlarım göreve gelirken verdiğimiz taahhütlerin hepsini yerine getirdik’’ dedi.

ÜYELERE SİTEM ETTİ

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Şen dün yapılan divan kurulu toplantısında kongre üyelerine seslenerek, ‘‘Huzursuzluk varsa görevimi şimdi bile bırakırım. Kongremiz şubatta. Ancak eğer isteniyorsa, hemen bırakalım’’ diye konuştu. Divan toplantısında söz alan Başkan Şen, üyelere sitem etti.

FENERBAHÇE 2000

Şen'den önce söz alan, üyeler Sosyal Tesisler'in bir kahve olarak çalıştırıldığını, bazı amigolara ücretsiz bilet verildiğini iddia etti. Daha sonra Şen şunları söyledi: ‘‘Burada F.Bahçe'yi 2000'li yıllara nasıl taşıyacağımızı tartışmak isterdim. Ancak bazı üyeler ufak tefek konuları malzeme yapıyor.

Ben ve arkadaşlarım göreve gelirken verdiğimiz taahhütlerin hepsini yerine getirdik. Şirketleşme konusundaki adımlarımız olumsuz karşılandı. İnşallah bizden sonraki yönetim bunu başarır. Gelirimizin giderden fazla olması için çaba harcadık. 2000 yılına kadar sadece BİMAŞ'tan 6 trilyon gelirimiz var. Fenerbahçe'yi güzel günlere taşıdığımıza inanıyorum.’’ Zaman zaman tüzüğe göre hareket etmediklerini söyleyen Şen, ‘‘Çok icraatın olduğu yerlerde yanlışlar da olur. Bazen kendime soruyorum, ben başkan mıyım, menajer miyim, kulüp müdürü müyüm? Aday olmadığımı daha önce açıklamıştım. Kimseyi başkan tayin etme yetkim yok. Tarafsız kalacağım. Ancak oyumu 3 yıldır birlikte çalıştığım Vefa Küçük'e vereceğim’’ dedi. Bu arada, Fenerbahçe Divan Kurulu dün yönetime ihtar anlamı taşıyan bir karar aldı. Sosyal Tesisler'de yapılan divan kurulu toplantısında yönetimin yaptığı işlerin denetlenmesi için bir komisyon kurulması için oybirliği ile karar alındı.


Bunları da Beğenebilirsiniz