« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"İstekli futbolumuzun karşılığını aldık"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 2-1 kazandıkları Mersin İdman Yurdu karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

İşte Aykut Kocaman'ın açıklamaları...

Maçın bütününe bakıldığında kazanma isteğimizin çok yüksek olduğu bir maçtı. Marsilya maçı öncesi önemli bir maçtı. Karşımızda Süper Lig'in büyük takımlarında oynamış tecrübeli oyuncular vardı. İsteğimizin karşılığını aldık. İkinci yarı daha fazla pozisyona girdik ve daha akıllı oynadık. Mehmet 'in golü bize maça bağladı. İkinci yarı daha fazla dengeli oldu. Değerli bir 3 puan oldu.

Meireles çok çok iyiydi. Çok üst düzey bir oyuncu. İlk kez bu futbolcularla oynuyor ama müthiş bir profesyonellik gösterdi. Bizim için çok değerli bir transfer.

Zemin oyunu çok etkiliyor. Topun hızını da etkiliyor. Aşırı sıcaklar nedeniyle bu dönemlerde stadımızın zemini böyle oluyor. 10-15 güne kadar zemin umarım düzelir. Düzelene kadar umarım puan kayıpları yaşamayız.

Son dakikada gelen gol insanı çok sevindiriyor. Bu maçlar alınan puanlar çok değerli. Takımların çok daha netliğini yakalamadığı dönemlerde alınan puanlar çok önemli. O nedenle 3 puan anlamlıydı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz