"İsteklerime cevap vermeye başladılar"

A.A.
15 Ocak 2012 - 16:26Son Güncelleme : 15 Ocak 2012 - 16:39

Sahasında karşılaşığı İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 1-0 mağlup eden Orduspor'un Teknik Direktörü Hector Cuper, “Bugün aldığımız üç puan bizim için çok önemliydi” dedi.

Hector Cuper, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında, ligde uzun süre sonra galip geldikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Üç puandan çok, takımının ortaya koyduğu futbolun kendisini mutlu ettiğini ifade eden Cuper şöyle konuştu:
“Bugün takımıma baktığım zaman istediklerimi yapmaya çalışan bir takım vardı sahada. Bu benim için üç puandan çok daha önemliydi. Çünkü artık takım isteklerime daha çok cevap vermeye başladı. Ben oyuncularımdan istemeye devam edeceğim ve ilerleyen günlerde daha iyi bir Orduspor seyredeceğiz.”

İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında üç puanı hak eden tarafın kendileri olduğunu dile getiren Cuper, “Maç boyuna ilk 15 dakika hariç net gol fırsatları yakaladık. Türkiye ligi çok zor bir lig. Ben takımın şu an bulunduğu yerden kesinlikle memnun değilim. Ancak bugün aldığımız üç puan ile iyi yolda olduğumuzu söyleyebilirim, çünkü aldığımız üç puan bizim için çok önemliydi” diye konuştu.

-İstanbul Büyükşehir Belediyespor cephesi-

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Arif Erdem ise takım olarak en kısa zamanda düzlüğe çıkacaklarına inandığını belirtti.

Maça iyi başladıkları vurgulayan Erdem, şöyle devam etti:
“İlk otuz dakika çok pozisyon bulmaya çalışan, pozisyonlara giren, iyi mücadele eden bir ekip vardı sahada. Fakat daha sonra, Orduspor güçlü bir ekip, yeni hocalarıyla birlikte iyi bir ivme yakaladılar. Onlar da kazanmayı çok istiyorlardı. Sonuçta 1-0 mağlup olduk. Orduspor'u kutlamak lazım. Ben futbolcularıma güveniyorum. En kısa zamanda düzlüğe çıkacağımıza eminim”
Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı