İSTEK Okulları Tanıtım Günü ve Giriş Sınavı Başlıyor

15.02.2016 - 17:34 | Son Güncelleme:

1985 yılında kurulan İSTEK Okulları’nın Anadolu ve Avrupa yakasının en merkezi semtlerinde bulunan 8 kampüsü, eğitim hizmetini İstanbul’un her bölgesine eşit olanaklarla sunabilmektedir.

Kuruluşundan bu yana vizyon ve misyonundan taviz vermeden eğitim çizgisini, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlılığını sürdüren İSTEK Okulları’nda bilgi üretmeye dayalı, çağdaş, uygulamalı, bilgi üretici, hem gençlerimizin düzeyini yakalayan hem de onları daha üst düzeye taşıyan bir eğitim ve öğretim programı uygulanmaktadır.

İSTEK Okulları hayat başarısını esas alan bir eğitim sistemi benimsemiştir. Hayat başarısı ile sadece akademik alanlarda ve ulusal standart sınavlarda kazanılan başarı değil aynı zamanda sosyal hayatta elde edilen başarı da kastedilmektedir. İSTEK Okulları’ndan mezun olan öğrenciler, bu eğitim sisteminin bir sonucu olarak edindikleri özgüveni; sorgulayan, analiz eden ve sonuca ulaşmayı hedefleyen araştırmacı bakış açısını iş hayatına taşımaktadır. Dolayısıyla; kendisiyle barışık, üretken, çok yönlü, sanatsal beğeni ve estetik anlayış sahibi gençler sadece iş hayatında değil sosyal hayatta da başarılı olmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

 

 

Etiketler:
Sayfa Başı