İşte yılın mankenleri

17 Ekim 2012 - 03:00Son Güncelleme : 17 Ekim 2012 - 09:03

Best Model of Turkey yarışmasının bu yılki finali önceki akşam Suada’da yapıldı. 25’incisi düzenlenen yarışmada, Berk Atan ve Sena Sezgi Akay birincilik tacını takarak Türkiye’yi Best Model of the World’de temsil etmeye hak kazandı

BEST MODEL BİRİNCİLERİ VE KONUKLARI FOTO-GALERİ 

Organizatör Erkan Özerman’ın kurucusu ve başkanı olduğu Best Model of Turkey yarışmasının finali, önceki akşam Suada’da yapıldı. Sibel Tüzün ve Cenk Eren’in sunduğu finalde, bine yakın başvuru arasından sıyrılıp finale kalmayı başaran Berk Atan ile Sena Sezgi Akay birinci seçildi. Yarışmada ikincilik Numan Unvan ve Özlem Ergin, üçüncülük ise Boğaç Aksoy ile Amina Sihman’ın oldu.

Adnan Şenses, Ece Gürsel, Cem Özer, Şenay Akay, Nil Burak gibi birçok ünlünün katıldığı gece, Zerrin Özer, Tan, Nil Burak, Cenk Eren ve Sibel Tüzün’ün şarkılarıyla renklendi.

EBRU'NUN GWTNETH STİLİ   

Ebru Şancı, final gecesinde, daha önce Amerikalı oyuncu Gwyneth Paltrow’un bir galada giydiği Emilio Pucci imzalı elbiseyle boy gösterdi.   

İşte yılın mankenleri

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 3 Yorum }
  • ngr ngr 17.10.2012 16:04:45
    Kaşları alınmış, saçları fönlenmiş, köse suratlı, kalıp vücutlu adamları sevemedim bi türlü.Sanki tornadan çıkmış gibi.
  • Zeynep Özçelik 17.10.2012 13:28:44
    Bence görsellik fazlasıyla önemli bizim ülkemizde herkes karşı güya böyle yarışmalara ama herkeste yapılan dizileri izliyo..
  • PENTAGRAMM PENTAGRAMM 17.10.2012 02:00:37
    Bu yarismalar sadece bir arac yakinda dizi dizi filmlerle karsimiza cikarlar dizi sektörü yeni yüzler kazandi ilk filmlerini uzun sürmez cekerler gelenek böyledir baska ne olabilir ki? filozof veya bilim insani olacak degiller..
Sayfa Başı
HaberlerHÜRRİYETYazarlarSuriyederbimaçsaat kaçtaderbi saat kaçta