Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte yedinci haftanın kazananları

Hurriyet.com.tr/ <1>spor'un yeni uygulamaya koyduğu "Top nerede" yarışmasında yedinci hafta geride kaldı. İşte kazananlar.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

İşte yedinci haftanın kazananlarıİşte yedinci haftanın kazananları

Geçen hafta yukarıdaki fotoğrafta topun bulunduğu kareyi tahmin etmenizi istemiştik. Şimdi bu yarışmayı sonlandırıp yeni bir fotoğraf yayınlıyoruz. Fotoğrafta saklı olan top, H1 karesindeydi. Topun bulunduğu kareyi doğru tahmin eden ilk okurumuz İsmail Göktüfekli ile son doğru tahminde bulunan Arda Akın, hurriyet.com.tr'den gönül verdiği takımın formasını kazandı.

Bu fotoğraftaki meşin yuvarlak için tahminlerinizi bekliyoruz.
İşte yedinci haftanın kazananlarıNASIL KAZANACAKSINIZ?

Yukarıdaki fotoğrafta topun hangi karede olduğunu (Örneğin C1, F2 gibi) belirten tahmininizi haberin hemen altındaki "Yorumlarınızı Yazınız" linkinden bize göndereceksiniz. Bu haftaki fotoğrafta topun yerini doğru tahmin eden ilk ve son okurumuz gönül verdiği takımın formasını kazanacak.

HEDİYEYİ NASIL ALACAKSINIZ?

Gelecek hafta yukarıdaki fotoğraf yayından kaldırılarak, yenisi yayına verilecek. Kazanan okurlarımız, bu hafta olduğu gibi  yine bu sayfadan ilan edilecek. Kazananlar, tahminlerini yaparken kullandıkları e-mail adresinden internetspor@hurriyet.com.tr e-mail adresine iletişim bilgilerini gönderecek. Belirtilen hediyeler de hemen kargo ile adreslerine  gönderilecek. 

Şimdi tahmin zamanı... Tahminini gönder, hediyeyi kazan...

Önemli not: Aynı isim ve mail adresiyle birden fazla tahmin yapan okurlarımızın yaptığı ilk tahmin dikkate alınacaktır.


Bunları da Beğenebilirsiniz