Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte UEFA maçlarımızı yönetecek hakemler

UEFA Kupası'nda Türkiye'yi temsil eden Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Kayserispor'un, 1. turda oynayacağı maçları yönetecek hakemler belli oldu.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 28 Eylül Perşembe günü Danimarka'da oynanacak Randers-Fenerbahçe rövanş maçını Portekiz Futbol Federasyonu'ndan Pedro Proença Oliveira Alves Garcia yönetecek. Garcia'nın yardımcılıklarını Jose Tiago Garcias Bolinhas Trigo ve Sergio David Gouveia Serrao yapacak. Maçın dördüncü hakemi Paulo Jorge Lourenço Batista. İki takım arasında 14 Eylül Perşembe günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki ilk karşılaşmayı yönetecek hakemlerin ise daha sonra belirleneceği duyuruldu.

Beşiktaş'ın Bulgaristan'ın CSKA Sofya takımıyla 14 Eylül Perşembe günü İstanbul'da yapacağı ilk maçı Portekiz Futbol Federasyonu'ndan Bruno Miguel Duarte Paixao yönetecek. Paixao'nun yardımcılıklarını Jose Manuel Silva Cardinal ve Sergio Manuel Lacroix Pimenta yapacak. Maçın dördüncü hakemi Elmano Carlos Fernandes Santos. 28 Eylül Perşembe günü oynanacak CSKA Sofya-Beşiktaş karşılaşmasını ise Hollanda Futbol Federasyonu'ndan Dick J.H. Van Egmond yönetecek. Van Egmond'un yardımcılıklarını Hans Ten Hoove ve Coen Droste yapacak. Maçın dördüncü hakemi Richard Liesveld.

Trabzonpspor'un 14 Eylül’de Osasuna ile Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynayacağı maçı Çek Cumhuriyeti Futbol Federasyonu'ndan Jara Jaroslav yönetecek. Jaroslav'ın yardımcılıklarını Patrik Filipek ve Antonin Kordula yapacak. Maçın dördüncü hakemi Jiri Jech. 28 Eylülde İspanya'da yapılacak rövanş karşılaşmasını ise Belçika Futbol Federasyonu'ndan Serge Gumienny yönetecek. Gumienny'nin yardımcılıklarını Alex Verstraeten ve Vincent Despiegeleer yapacak. Maçın dördüncü hakemi Jean-Baptist Bultynck.

Kayserispor'un 14 Eylül’de AZ Alkmaar ile Hollanda'da oynayacağı maçta İspanyol Futbol Federasyonundan Julian Rodriguez Santiago görev yapacak. Santiago'nun yardımcılıklarını Carlos Andres Lopez Villate ve Francisco Gonzalez Rodriguez yapacak. Maçın dördüncü hakemi Miguel Angel Perez Lasa. 28 Eylülde Kayseri'de oynanacak rövanş maçını yönetecek hakem ise Çek Cumhuriyeti Futbol Federasyonu'ndan Pavel Kralovec. Kralovec'in yardımcılıklarını Martin Wilczek ve Miroslav Zlamal yapacak. Maçın dördüncü hakemi Jan Jilek.


Bunları da Beğenebilirsiniz