« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte TBL'de ilk yarı fikstürü

Türkiye Basketbol Ligi'nin (TBL) 2006-07 sezonu fikstür çekimi, İstanbul'da yapıldı. Polat Renaissance Otel'de gerçekleştirilen fikstür çekimi sonrası ilk yarının programı şöyle:

A.A.
SON GÜNCELLEME
1. Hafta:
İstanbul Tekelspor-Galatasaray Cafe Crown
Alpella-Beykoz
Beşiktaş Cola Turka-OYAK Renault
Darüşşafaka-Selçuk Üniversitesi
CASA TED Ankara Koleji-Bandırma Banvitspor
TOFAŞ-Türk Telekomspor
Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Ülker
Mersin Büyükşehir Belediyesi-Efes Pilsen

2. Hafta:
Efes Pilsen-CASA TED ANKARA Koleji
Fenerbahçe Ülker-Beşiktaş Cola Turka
Galatasaray Cafe Crown-TOFAŞ
Beykoz-Pınar Karşıyaka
Türk Telekomspor-Darüşşafaka
OYAK Renault-Alpella
Konya Selçuk Üniversitesi-İstanbul Tekelspor
Bandırma Banvitspor-Mersin Büyükşehir Belediyesi

3. Hafta:
İstanbul Tekelspor-Alpella
Efes Pilsen-Konya Selçuk Üniversitesi
Fenerbahçe Ülker-OYAK Renault
CASA TED Ankara Koleji-Türk Telekom
TOFAŞ-Beşiktaş Cola Turka
Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka
Mersin Büyükşehir Belediyesi-Galatasaray Cafe Crown
Bandırma Banvitspor-Beykoz

4. Hafta:
Beykoz-TOFAŞ
Alpella-CASA TED Ankara Koleji
Beşiktaş Cola Turka-Efes Pilsen
Darüşşafaka-Fenerbahçe Ülker
Türk Telekomspor-Galatasaray Cafe Crown
OYAK Renault-İstanbul Tekelspor
Pınar Karşıyaka-Mersin Büyükşehir Belediyesi
Konya Selçuk Üniversitesi-Bandırma Banvitspor

5. Hafta:
İstanbul Tekelspor-Pınar Karşıyaka
Beykoz-OYAK Renault
Galatasaray Cafe Crown-CASA TED Ankara Koleji
Darüşşafaka-Beşiktaş Cola Turka
Türk Telekomspor-Efes Pilsen
TOFAŞ-Alpella
Mersin Büyükşehir Belediyesi-Konya Selçuk Üniversitesi
Bandırma Banvitspor-Fenerbahçe Ülker

6. Hafta:
İstanbul Tekelspor-TOFAŞ
Efes Pilsen-Fenerbahçe Ülker
Beşiktaş Cola Turka-Galatasaray Cafe Crown
Alpella-Türk Telekomspor
CASA TED Ankara Koleji-Beykoz
OYAK Renault-Mersin Büyükşehir Belediyesi
Konya Selçuk Üniversitesi-Pınar Karşıyaka
Bandırma Banvitspor-Darüşşafaka

7. Hafta:
Fenerbahçe Ülker-İstanbul Tekelspor
Galatasaray Cafe Crown-Bandırma Banvitspor
Alpella-Efes Pilsen
Darüşşafaka-Beykoz
Türk Telekomspor-Konya Selçuk Üniversitesi
TOFAŞ-OYAK Renault
Pınar Karşıyaka-CASA TED Ankara Koleji
Mersin Büyükşehir Belediyesi-Beşiktaş Cola Turka

8. Hafta:
Galatasaray Cafe Crown-Pınar Karşıyaka
Beşiktaş Cola Turka-Türk Telekomspor
Darüşşafaka-TOFAŞ
Beykoz-Mersin Büyükşehir Belediyesi
CASA TED Ankara Koleji-Fenerbahçe Ülker
OYAK Renault-Efes Pilsen
Konya Selçuk Üniversitesi-Alpella
Bandırma Banvitspor-İstanbul Tekelspor

9. Hafta:
İstanbul Tekelspor-CASA TED Ankara Koleji
Alpella-Beşiktaş Cola Turka
Efes Pilsen-Darüşşafaka
Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Cafe Crown
Türk Telekomspor-Beykoz
TOFAŞ-Mersin Büyükşehir Belediyesi
Pınar Karşıyaka-Bandırma Banvitspor
Konya Selçuk Üniversitesi-OYAK Renault

10. Hafta:
Beşiktaş Cola Turka-İstanbul Tekelspor
Beykoz-Fenerbahçe Ülker
Darüşşafaka-Alpella
Galatasaray Cafe Crown-Efes Pilsen
CASA TED Ankara Koleji-Konya Selçuk Üniversitesi
OYAK Renault-Bandırma Banvitspor
Pınar Karşıyaka-TOFAŞ
Mersin Büyükşehir Belediyesi-Türk Telekomspor

11. Hafta:
İstanbul Tekelspor-Efes Pilsen
Beykoz-Galatasaray Cafe Crown
Beşiktaş Cola Turka-Pınar Karşıyaka
Türk Telekomspor-OYAK Renault
TOFAŞ-CASA TED Ankara Koleji
Konya Selçuk Üniversitesi-Fenerbahçe Ülker
Mersin Büyükşehir Belediyesi-Darüşşafaka
Bandırma Banvitspor-Alpella

12. Hafta:
Beykoz-İstanbul Tekelspor
Fenerbahçe Ülker-TOFAŞ
Alpella-Mersin Büyükşehir Belediyesi
CASA TED Ankara Koleji-Beşiktaş Cola Turka
OYAK Renault-Darüşşafaka
Pınar Karşıyaka-Efes Pilsen
Konya Selçuk Üniversitesi-Galatasaray Cafe Crown
Bandırma Banvitspor-Türk Telekomspor

13. Hafta:
Beşiktaş Cola Turka-Beykoz
Alpella-Fenerbahçe Ülker
Galatasaray Cafe Crown-Darüşşafaka
Efes Pilsen-Bandırma Banvitspor
Türk Telekomspor-İstanbul Tekelspor
TOFAŞ-Konya Selçuk Üniversitesi
Pınar Karşıyaka-OYAK Renault
Mersin Büyükşehir Belediyesi-CASA TED Ankara Koleji

14. Hafta:
İstanbul Tekelspor-Darüşşafaka
Beykoz-Efes Pilsen
Fenerbahçe Ülker-Mersin Büyükşehir Belediyesi
Alpella-Galatasaray Cafe Crown
OYAK Renault-CASA TED Ankara Koleji
Türk Telekomspor-Pınar Karşıyaka
Konya Selçuk Üniversitesi-Beşiktaş Cola Turka
Bandırma Banvitspor-TOFAŞ

15. Hafta:
Beşiktaş Cola Turka-Bandırma Banvitspor
Galatasaray Cafe Crown-OYAK Renault
Fenerbahçe Ülker-Türk Telekomspor
CASA TED Ankara Koleji-Darüşşafaka
TOFAŞ-Efes Pilsen
Pınar Karşıyaka-Alpella
Konya Selçuk Üniversitesi-Beykoz
Mersin Büyükşehir Belediyesi-İstanbul Tekelspor

Bunları da Beğenebilirsiniz