« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte şimdi takım olduk

Yanal, Kasımpaşa maçının son anına kadar mücadeleyi bırakmayan oyuncularına soyunma odasında böyle seslendi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE’nin Kasımpaşa maçının son dakikasında attığı gol en çok Ersun Yanal’ı mutlu etti. Peki Yanal oyuncuları ile soyunma odasında neler paylaştı? Futbolcular devre arasına 2-1 yenik geldiklerinde beklemedikleri bir sertlikle karşılaştılar. Sarı lacivertli teknik adam, takımından 2. yarı başka bir kimlikle sahada olmalarını ve bu maçı kazanmadan soyunma odasına dönmemelerini istedi. Yanal karşılaşmanın bitiminde öğrencilerinin karşısına geçtiğinde ise bu kez şöyle konuştu: “İşte şimdi takım olduk. Oyunu hiç bırakmadınız. Sonuna kadar mücadele ettiniz. Sadece sahadaki mücadeleniz değil gol sevinçleriniz bile bir takım olduğunuzun göstergesiydi.”

Birbirinizle yarışırsınız

YANAL futbolcularına, “Siz 22 çok kaliteli oyuncudan oluşan bir topluluksunuz. Ancak birbirinizle yarışırsınız. Bu rekabette ben adil bir şekilde formanızı veririm. Kim iyiyse oynatırım. Bu takımdan 2 tane 11 çıkarsam ligde ilk 2’ye oynar. O nedenle çok çalışmaya devam edin” mesajını verdi.

TATİLİ HAFTAYA YAPARSINIZ

F.BAHÇE Teknik Direktörü Ersun Yanal, Kasımpaşa maçı sonrası takımına izin vermedi ve dün çift idman yaptırdı. Yanal, futbolcularına izin için gelecek haftaya kadar beklemeleri gerektiğini söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz