« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte Serena Williams'ın hayali

Tenis kortlarının ünlü yıldızı ABD’li tenisçi Serena Williams, spor kariyeri sona erdiğinde sinemaya geçmek istediğini kortlardan sonra sinemada da bir yıldız olmak istediğini açıkladı.

AYNUR TATTERSALL – LONDRA / DHA
SON GÜNCELLEME

Dünyanın en çok para kazanan bayan sporcusu ünvanına sahip olan ABD’li  tenisçi Serena Williams, katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamada, tenis kariyerine son verdikten sonra bir Hollywood yıldızı olmak istediğini ifade etti.

Daha önce küçük roller üstlendiğini ancak bunun çok sönük kaldığını söyleyen Williams, “Kameralar karşısında olmayı ve rol yapmayı çok seviyorum. Bir sinama starı olmam gerektiğini düşünüyorum.  Hızlı koşabilirim, yüksek atlayabilirim, daha hareketli ve ciddi rollere, bir yıldız olmaya hazırım“ şeklinde konuştu.

11 Grand Slam şampiyonluğu ve çiftlerde iki olimpiyat altın madalyası olan Amerikalı tenisçi, 2005 yılında dünyaca ünlü bir tenis dergisi tarafından son 40 yılın en iyi 17. oyuncusu seçilmişti.

Kız kardeşi Venus Williams ile birlikte profesyonel tenis hayatına adım atan Serena Williams, dünyanın en çok para kazanan bayan sporcusu olma unvanını elinde tutuyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.