Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte sekizinci haftanın kazananları

Hurriyet.com.tr/ <1>spor'un yeni uygulamaya koyduğu "Top nerede" yarışmasında sekizinci hafta geride kaldı. İşte kazananlar.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

İşte sekizinci haftanın kazananlarıİşte sekizinci haftanın kazananları

Geçen hafta yukarıdaki fotoğrafta topun bulunduğu kareyi tahmin etmenizi istemiştik. Şimdi bu yarışmayı sonlandırıp yeni bir fotoğraf yayınlıyoruz. Fotoğrafta saklı olan top, D2 karesindeydi. Topun bulunduğu kareyi doğru tahmin eden ilk okurumuz Rakıp Alkış ile son doğru tahminde bulunan Uğur Bülbül, hurriyet.com.tr'den gönül verdiği takımın formasını kazandı.

Bu fotoğraftaki meşin yuvarlak için tahminlerinizi bekliyoruz.
İşte sekizinci haftanın kazananlarıNASIL KAZANACAKSINIZ?

Yukarıdaki fotoğrafta topun hangi karede olduğunu (Örneğin C1, F2 gibi) belirten tahmininizi haberin hemen altındaki "Yorumlarınızı Yazınız" linkinden bize göndereceksiniz. Bu haftaki fotoğrafta topun yerini doğru tahmin eden ilk ve son okurumuz futbol topu kazanacak.

HEDİYEYİ NASIL ALACAKSINIZ?

Gelecek hafta yukarıdaki fotoğraf yayından kaldırılarak, yenisi yayına verilecek. Kazanan okurlarımız, bu hafta olduğu gibi  yine bu sayfadan ilan edilecek. Kazananlar, tahminlerini yaparken kullandıkları e-mail adresinden internetspor@hurriyet.com.tr e-mail adresine iletişim bilgilerini gönderecek. Belirtilen hediyeler de hemen kargo ile adreslerine  gönderilecek. 

Şimdi tahmin zamanı... Tahminini gönder, hediyeyi kazan...

Önemli not: Aynı isim ve mail adresiyle birden fazla tahmin yapan okurlarımızın yaptığı ilk tahmin dikkate alınacaktır.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler