Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  İşte Samsung'un yeni ailesi

  Hürriyet Haber
  03.02.2011 - 12:07 | Son Güncelleme: 03.02.2011 - 12:19

  Teknoloji devlerinden Samsung, yeni Galaxy Ailesini global pazara sunduğunu duyurdu.

  Android ile birlikte sunulan Galaxy Ailesi; her cep telefonu kullanıcısının ihtiyaç ve beklentilerini en iyi karşılamaya yönelik tasarlanan Galaxy Gio, Galaxy Ace, Galaxy Mini ve Galaxy Fit modellerinden oluşuyor.
   
  Android’in güçlü isimlerinden oluşan Galaxy Ailesi kullanıcıları, Samsung Apps aracılığıyla yükleyecekleri birbirinden kullanışlı ve eğlenceli uygulamalarıyla mobil deneyimlerini zenginleştirebiliyor. Galaxy Ailesi’nin sunduğu gelişmiş teknik özellikler arasında; mesaj yazma hızını en yüksek seviyeye çıkaran SWYPE, her an ve her yerde bağlantı olanağı sunan Wi-Fi desteği ve kullanıcıların e-posta, sosyal medya hesapları, rehber kişileri, SMS’leri gibi kişisel bilgileri tek bir platform üzerinden yönetebilmeye olanak tanıyan Social Hub öne çıkıyor.
   
  7 ay içinde 10 milyon adet satış rakamıyla, çarpıcı bir başarı yakalayan Galaxy S’ten ilham alınarak geliştirilen Galaxy Ailesi ilk olarak, 14-17 Şubat tarihlerinde Barselona’da düzenlenecek Dünya Mobil Kongresi’nde tanıtılacak./images/100/0x0/55ea0ab6f018fbb8f86653dc
   
  Galaxy Gio (S5660)
  Samsung Galaxy GIO, tasarımı ve gelişmiş sosyal ağ yeteneğiyle her an ve her yerde online dünyada yer alamak isteyenler için... 3.2 inç HVGA ekran özelliğiyle dikkat çekiyor.

  Galaxy Ace (S5830)
  Samsung Galaxy Ace, trendleri yakından takip eden ve sosyal hayata önem veren gençlere hitap ediyor. 3.5 inç HVGA ekran, 800 MHZ işlemcinin yanı sıra Google sesli arama ve ThinkFree belge görüntüleme özellikleriyle kompakt bir mobil deneyim sunuyor.
   
  Galaxy Mini (S5570)
  Eğlenceli Galaxy Mini sosyal yaşamlarıyla dikkat çeken moda tutkunları için ideal bir cep telefonu... Kompakt dizaynının yanı sıra güçlü donanım özellikleriyle de dikkat çeken Galaxy Mini; 600 MHz işlemci, 3.14 inç QVGA ekran ve Google ses özelliği sunuyor.
   
  Galaxy Fit (S5670)
  Galaxy Fit, gelişmiş teknik özellikleri ve güçlü yapısıyla profesyonel hayatın zorluklarıyla mücadele eden ve yoğun sosyal hayata sahip, profesyonel kullanıcılar/images/100/0x0/55ea0ab7f018fbb8f86653de için geliştirildi. İş dünyasının tempolu hayatı içinde yer alan tüketiciler, Galaxy Fit’in gelişmiş ofis programları, 5 megapiksel kamerası ve 600 MHZ web tarama işlemcisiyle birlikte bütün beklentilerini tek bir cihazda bulacak. Güçlü donanımıyla cep telefonu kullanıcılarının en önemli asistanı haline gelecek olan Galaxy Fit, iş dünyasının hızlı yapısına çok kolay adapte olacak.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı